Tarihi, doğal ve kültürel zenginlikleriyle Kütahya seni bekliyor!

MHP Kütahya Milletvekili Erbaş, Kütahya ili ve ilçelerindeki tüm belediye başkanları, kurum ve kuruluş temsilcileri, siyasi partileri, üniversilteleri, basın mensupları ve sivil toplum örgütlerinin katıldığı toplantıda konuştu. Erbaş; "Kütahyamızın ismini görüntüye, görüntüsünü gerçeğe çevirmek için bugün buradayız" dedi.

Tarihi, doğal ve kültürel zenginlikleriyle Kütahya seni bekliyor! - Sayfa 1

"DEĞERLİ KARDEŞLERİM BUGÜN BURADA “KÜTAHYA” İÇİN BULUNUYORUZ. BUGÜN PROTOKOL YOK, BUGÜN İSİMLERİMİZİN ÖNÜNDE SIFATLARIMIZ YOK. HEPİMİZ KÜTAHYA TOPRAKLARI ÜZERİNDE YAŞIYORUZ. BU NEDENLEDE BU TOPRAKLAR İÇİN SORUMLULUKLARIMIZ VAR.

1 22
Tarihi, doğal ve kültürel zenginlikleriyle Kütahya seni bekliyor! - Sayfa 2

“KÜTAHYA” ADINA YAPTIĞIMIZ DAVETİMİZE KATILAN TÜM DEĞERLİ HAZIROLUNA ÇOK TEŞEKKÜR EDİYORUM. BU TOPLANTIYA İLİMİZ VE İLÇELERİMİZDEKİ TÜM BELEDİYE BAŞKANLARINI, KURUM VE KURULUŞLARIN TEMSİLCİLERİNİ, SİYASİ PARTİLERİ, ÜNİVERSİTELERİ, BASIN MENSUPLARINI, SİVİL TOPLUM ÖRGÜTLERİNİ DAVET ETTİK. 

2 22
Tarihi, doğal ve kültürel zenginlikleriyle Kütahya seni bekliyor! - Sayfa 3

ANCAK İLİMİZDE 1208 SİVİL TOPLUM KURULUŞU ÖRGÜTÜ OLDUĞUNU BU VESİLE İLE ÖĞRENDİM. DAVET EDEMEDİĞİMİZ UNUTTUĞUMUZ STK’LAR OLMUŞTUR. VARSA, ART NİYETİMİZ OLMADIĞINI BİLSİNLER, HEPSİNİN HOŞGÖRÜSÜNE SIĞINIYORUM.

3 22
Tarihi, doğal ve kültürel zenginlikleriyle Kütahya seni bekliyor! - Sayfa 4

KÜTAHYA’MIZ, ÜLKEMİZİN ÖNEMLİ DEĞERLERİNİ BAĞRINDA YAŞATAN BİR ŞEHRİMİZDİR KÖKLÜ GEÇMİŞİ 5 BİN YILI AŞAN BİR MAZİYE DAYANMAKTADIR. ŞU AN RESMİ VERİLERE GÖRE NÜFUSUMUZ 577 BİN DİR. İLİMİZ MERKEZ İLE BERABER 13 İLÇE 546 KÖYDEN OLUŞMAKTADIR

4 22