Tehlikeli Soygun filminin oyuncuları kimdir? Tehlikeli Soygun konusu nedir?

Jack ve Sam adındaki iki soyguncunun mafya lideri ile yaşadıkları aksiyon dolu maceranın anlatıldığı Tehlikeli Soygun filmi, bugün seyircisi ile buluşuyor. Sinema severler, filmin ayrıntıları araştırıyor. Pim Bubear ve Steven Seagal, Tehlikeli Soygun filminin oyuncuları arasında yer alıyor.

Google Haberlere Abone ol
Tehlikeli Soygun filminin oyuncuları kimdir? Tehlikeli Soygun konusu nedir?
29.04.2021 18:45

Güçlü oyuncu kadrosu ve senaryosu ile dikkat çeken Tehlikeli Soygun filmi beyaz perdeden sonra, şimdi de televizyon ekranlarında yayınlanıyor. 2016 Yapımı olan dram ve suç türündeki Tehlikeli Soygun filmi konusu ve diğer detaylar haberde.

TEHLİKELİ SOYGUN FİLMİNİN OYUNCULARI KİMLER?

John Edward Lee

Michael Jai White

Pim Bubear

Steven Seagal

 

TEHLİKELİ SOYGUN FİLMİNİN KONUSU NEDİR?

Jack ve Sam Güneydoğu Asya bulunan bir bankayı soyma planları yapmaktadır artık hayattan kaybedecek birşeyleri yoktur. Geçim sıkıntısından bunalmışlardır. Planlarını devreye sokarlar ve harekete geçerler.

Her şey istedikleri gibi gider bankaya girer ve tüm parayı toplayıp çıkarlar. Aslında ufak tefek problem olsa da genel olarak amaçlarına ulaşır paraları alırlar. Aslında sorunda tam bu noktada başlar aldıkları para bir mafya liderine aittir ve bir anda onların hedefi haline geleceklerdir.

 

John Edward Lee

 

Yorumlar