TELE-1 ahlaksızlığı, Sol'un yüzsüzlüğü devam ediyor

01.07.2021 10:00

          Sol medyanın, içine FETÖ kaçmış ahlaksızlıklarını anlatıyorsun, adamlardaki tepki adeta yüzüne tükürsen “Yarabbi şükür” tepkisini veren kişinin duruşu… Saplantılı ve hastalıklı Sol, ideoloji robotu gibi davranıyor. İnsani erdem, ahlak, karakter namına bu robota yüklenen hiçbir duygu yok… Bunların saplantı ve takıntılarına göre sipariş hedef gösteriliyor, bunlar da robot misali saldırıya geçiyor. Bu Sol’un medyasında “Doğru mu, gerçek mi, ahlaki mi?” gibi hiç ön sorgulama yoktur. Yeter ki saplantılar ve takıntılar tatmin edilsin, sipariş edilen hedef itibar suikastine uğrasın, bunlar için yeterlidir.

         Geçtiğimiz günlerde bu tür Sol’un mensubu TELE-1 isimli televizyon kanalı MHP Lideri Sayın Devlet Bahçeli’ye yönelik bir ahlaksızlık örneği gösterdi. Yoldan geçen bir kahpenin siyasi yorumundan ziyade, onun kendi kahpeliğini yansıttığı kesit cümleleri alıp sosyal medya sayfalarına ve internet sitelerine koydular. Ülkücülerden ve ahlak sahibi insanlardan gelen yoğun tepkilerden sonra silmek zorunda kaldılar ama hala özür dilemediler… Özür dilemedikleri gibi bir de gelen tepkilere atarlanıyorlar.

          Üzüm üzüme baka baka kararır derler ya, bunlar da aynı Halk TV’deki ahlaksızlıklara baka baka aynı yoldan gidiyorlar. Onlar da ekranlarında aynı kahpeliği yapmıştı. Kahpeliğin erkeği, kadını olmuyor. Kahpelik ve kalleşlik, içine FETÖ kaçmış Sol’un en kabiliyetli sanatıdır.

          Bizler TELE-1’in ortaya koyduğu ahlaksızlığa tepki gösteriyoruz. Kendi gibi olan Sol medya sırtlan gibi TELE-1’in etrafında birleşip savunma yapıyor. İçlerinde bir tane ahlaktan, namustan, haysiyetten anlayan medya organı olmadığı için TELE-1’nin alçaklığını kınama yerine olaya tepki gösteren bizlere çemkiriyorlar.

          Tepki yazımız karşısında Evrensel gazetesi “Bahçeli’nin Basın Danışmanı Çiçek, cinsiyetçi ifadeler kullandı, TELE 1’i hedef aldı” başlığını, Cumhuriyet gazetesi “MHP’nin yeni hedefi TELE 1: Demedi demesinler”, Birgün gazetesi de “MHP bu kez de TELE1’i hedef aldı: ‘Demedi demesinler!” başlıklarını kullandılar. Bu üç medya organı Sol’un en radikal gazeteleridir…

          Bunlarda TELE-1’nin ahlaksızlığına ve alçaklığına zerre kınama yok… Çünkü bunların böyle bir ahlak anlayışları yok ki kınamaları olsun…

Sanırsın bir gariban işçinin hakkını savundular, biz de TELE-1’i hedef aldık.

Sanırsın bir masumun, mazlumun hakkını korudular, biz de TELE-1’i hedef aldık.

          TELE-1 daha önce Halk TV’nin yaptığı gibi namusla oynayan ahlaksızlık yaptı ulan SOL’ucanlar…

Bu kadar mı robotsunuz, bu kadar mı ahlak yoksunusunuz?

Önce neye karşısınız ona bakın, sonra neyi savunuyorsunuz onu sorgulayın…

          TELE-1 Sahibi ve Genel Yayın Yönetmeni Merdan Yanardağ “Bu tip haberleri son derece ahlaksızlık olarak görüyorum. Böyle bir tutumu TELE-1’nin onaylamasının mümkünatı yok. Bu bizim kuruluş ilkelerimize aykırıdır. Ama bize ağzınıza geldiği gibi küfür edemezsiniz” diyor. Yüzsüzlüğe, pişkinliğine bakar mısınız?

Ulan Merdan Yanardağ!

          O kahpenin sözleriyle haberleştirdiğiniz videoyu, resmi sayfalarınıza senin sahibi ve genel yayın yönetmeni olduğun TELE-1 koydu. Niçin başkası bu ahlaksızlığı yapmış da, sen de dışarıdan biri gibi yorumluyorsun olayı?

          Merdan Yanardağ aynaya bakarsan, ahlaksızlık olarak gördüğün olayı gerçekleştiren sensin sen!

          TELE-1 MHP Liderine karşı yaptığı bu alçaklık ve ahlaksızlık karşısında özür dilemek yerine yaptıkları ahlaksızlığa “Etik ve şeref yoksunu Tele1isimli kurum, ahlaksız haber anlayışı ile Liderimiz Sn. Devlet Bahçeli Bey’i aklınca karalamaya çalışarak namussuzluğu habercilik anlayışı haline getirdiğini gözler önüne sermiştir. Açık ve net uyarımızdır. Nefret dilinize, algı operasyonlarınıza boyun eğecek tek bir Ülkücü yoktur. Ülkücüler bu şerefsizliğinizi unutmayacak ve hak ettiğiniz tepkiyi anlayacağınız şekilde gösterecektir!” şeklinde tepki gösteren Ülkü Ocakları Eğitim ve Kültür Vakfı Genel Başkanı Ahmet Yiğit Yıldırım hakkında suç duyurusunda bulunmuşlar…

Sol’ucanların yüzsüzlüğü ve pişkinliği böyle oluyor demek ki?

Merdan Yanardağ Ülkücülere atarlanmayacaksın, Ülkücülere nutuklar atmayacaksın.

          TELE-1’deki ahlaksızlık adına özür dileyeceksin, yoldan geçen her kahpenin ahlaksızlıklarını da televizyonunda spota çıkarmayacaksın…

          Türkiye’deki sol hainliktir, ahmaklıktır, ahlaksızlıktır, saplantıdır, takıntıdır, ruhsal problemdir. Eskiden anti-emperyalist nutuklar atarak yüzlerine maske takıyorlardı. Şimdi emperyalizmin patronu ABD’den tonlarca silah yardımı alan PKK’nın, YPG’nin, PYD’nin köpekliğini yaparak SOL’culuk yapıyorlar.

HD(P)KK’nın kucağına oturarak aslında tasmalarını ABD’ye veriyorlar.

İşte mücadelemiz bunlara karşıdır.

         Bu ahlaksızlara karşı, bu hainlere karşı lafımızı, sözümüzü asla esirgemeyeceğiz. Zaten bunlar yüzsüzdür. TELE-1’nin ahlaksızlığı karşısında bunu bir kez daha gösterdiler.

        “Ben ne söylüyorum,tamburam ne çalıyor?” dedikleri hal bunların davranışlarıyla ortadadır. Ben “kahpenin biri namusa iftira atıyor, ahlaksızlık yapıyor” diyorum, onlar ise “cinsiyetçi ifadeler kullandı” diyorlar.

Hayatlarında namus, şeref, ahlak diye bir kavram tanımamışlar ki ne yapsın bu SOL’ucanlar…