TEMA fidan bağışı nasıl ve nereden yapılır? TEMA 1 fidan bağışı SMS ücreti ne kadar?

TEMA fidan bağışı kampanyası yoğun ilgi görüyor. Adana, Osmaniye, Mersin, Kayseri, Antalya'daki yangınların ardından Antalya Alanya ve Aydın Didim ile Kilis ve Muğla'nın Marmaris ve Bodrum ilçelerinde yaşanan orman yangınları sonrası TEMA Vakfı kampanya başlattı. Kampanya bugün saat 12:00'de başladı. Peki, TEMA fidan bağışı ne kadar? TEMA fidan bağışı nasıl ve nereden yapılır?

Google Haberlere Abone ol
TEMA fidan bağışı nasıl ve nereden yapılır? TEMA 1 fidan bağışı SMS ücreti ne kadar?
30.07.2021 00:12

TEMA fidan bağışı kampanyası 2021 vatandaşlar tarafından araştırılıyor. Ülkemizdeki orman yangınları ile mücadele sürerken, TEMA fidan kampanyası başlattı. Önümüzdeki günlerde etkinliği olan bazı ünlüler de tüm gelirini TEMA'ya bağışladığını açıkladı. Fidan bağışı yapmak isteyen vatandaşlar "TEMA fidan bağışı ne kadar? TEMA fidan bağışı nasıl ve nereden yapılır?" sorularının yanıtını araştırıyor...

TEMA FİDAN BAĞIŞI 2021 KAMPANYASI

TEMA sosyal medya hesaplarında yaptığı paylaşımlarla fidan bağışı kampanyasını şu şekilde duyurdu:

Hep Birlikte Yaşamı da Umudu da Yeniden Yeşerteceğiz!

Ülkemizde çıkan orman yangınları sebebi ile zarar gören bölgelerin tekrar ağaçlandırılması için başlattığımız çalışmaya fidan bağışlayarak katkı sağlayabilirsiniz. #YenidenYeşerteceğiz

FİDAN SMS BAĞIŞI NASIL YAPILIR?

TEMA Vakfı, fidan bağışı yapmak isteyen herkes 3464’e TEMA yazıp SMS göndererek TEMA Vakfı’nın çocuklara yönelik doğa eğitimlerine 10 TL katkıda bulunabilecek. Bir çocuğun doğa eğitimlerinden faydalanabilmesi için gerekli tutar 10 TL. Yani her SMS bir çocuğun daha doğa eğitimi alması demek.

TEMA FİDAN BAĞIŞI NASIL YAPILIR?

TEMA Vakfı ağaçlandırma kampanyası, "https://www.tema.org.tr/anasayfa" internet sitesi üzerinden "Bağış Yap" ekranı ile gerçekleşecek.

TEMA FİDAN BAŞIĞI NE KADAR?

1 fidan: 10 TL

Online fidan bağışlarınız için:

www.tema.org.tr/yenidenyesertecegiz

Havale/EFT bağışlarınız için:

Türkiye İş Bankası - Levent Şubesi

Hesap Adı: TEMA Vakfı

Şube Kodu: 1035

Hesap No: 1488866

IBAN: TR46 0006 4000 0011 0351 4888 66

Etiketler tema fidan bağış sms
Yorumlar