TEMA Vakfından Başkan Sarı’ya plaket

Tema Vakfı Amasya İl Temsilcisi Fazlı Özveren ve Yönetim Kurulu Üyeleri, Amasya Belediye Başkanı Mehmet Sarı’yı makamında ziyaret ederek, plaket takdiminde bulundular.

Google Haberlere Abone ol
TEMA Vakfından Başkan Sarı’ya plaket
15.09.2021 11:40

Amasya Belediyesi tarafından Hızırpaşa Mahallesinde bulunan çocuk parkına Tema Vakfı kurucu Onursal Başkanı Hayrettin Karaca’nın isminin verilmesi nedeniyle Tema Vakfı Başkanı Deniz Ataç’ın gönderdiği plaket, Tema Vakfı Amasya İl Temsilcisi Fazlı Özveren ve Yönetim Kurulu Üyeleri tarafından Amasya Belediye Başkanı Mehmet Sarı’ya makamında takdim edildi.

‘TOPRAK DEDENİN İSMİ ÇOCUK PARKINDA YAŞAYACAK’

Doğa dostu ve önemli bir şahsiyet olan ‘Toprak Dede’ lakaplı Hayrettin Karaca’nın isminin çocuk parkında yaşatılacağını söyleyen Amasya Belediye Başkanı Mehmet Sarı açıklamasında şunları kaydetti; “Belediyemiz olarak doğaya ve insanlara verdiğimiz değeri bir kez daha ortaya koyduğumuz çalışma ile göstermiş olduk. Bizim için önemli bir şahsiyet olan Tema Vakfı Kurucu Onursal Başkanı Hayrettin Karaca’nın ismi artık Hızırpaşa mahallemizde bulunan çocuk parkımızda yaşayacak. Bizler üzerimize düşeni ve daha fazlasını bu anlamda yapmaya devam edeceğiz. Yaptığımız örnek davranışımızdan dolayı şahsımıza plaket gönderen başta Tema Vakfı Başkanı Deniz Ataç’a, Tema Vakfı Amasya İl Temsilcisi Fazlı Özveren ve Yönetim Kurulu Üyelerine teşekkür ediyorum” dedi.

Yorumlar