Teşkilat 14. Bölüm full canlı izle | Fadi kazadan kaçabilecek mi?

TRT 1'in sevilen dizisi Teşkilat dizisi 14. bölümüyle ekranlara geliyor. Farklı hikayesi ile ilk bölümden beri izleyenleri etkileyen dizinin yeni bölümünde yine heyecanlı anlar yaşanacak. Seyirciler, Teşkilat 14. bölümde Fadi, içinde olduğu aracın kaza yapmasının ardından fırsattan istifade ederek kaçmaya çalışır.

Google Haberlere Abone ol
06.06.2021 18:06

TRT 1'in önemli yapımlarından biri olan Teşkilat dizisi sezon finali ile ekranlara geliyor. Pazar günlerinin değişmez dizileri arasında yer alan Teşkilat'ın 14. bölümünde Serdar, peşinde olduğu teröristin uçağı kaçırmasının ardından büyük saldırı planının uçakla gerçekleşeceğini anlar. Teşkilat 14. Bölüm full canlı izle ayrıntıları haberde.

TEŞKİLAT 14. BÖLÜM CANLI İZLE

TEŞKİLAT

TEŞKİLAT 14. BÖLÜMDE NELER OLACAK?

Fadi, içinde olduğu aracın kaza yapmasının ardından fırsattan istifade ederek kaçmaya çalışır. 

Kazanın ardından çıkan çatışmada araçta sıkışan Pınar’ın hayatı tehlikededir. Serdar, peşinde olduğu teröristin uçağı kaçırmasının ardından büyük saldırı planının uçakla gerçekleşeceğini anlar. Uçakta bomba bulunduğunu tespit etmesi üzerine saldırıya engel olmak için harekete geçer. 

Fadi’nin kaçtığı ve Serdar’ın içinde olduğu uçağın kaçırıldığı bilgisi karargâha ulaşınca ekip teyakkuza geçer. Bombayı etkisiz hale getirmek için zamana karşı bir yarışın içine giren Serdar, saldırganların uçakta bir istihbaratçı olduğunu öğrenmesiyle köşeye sıkışır. Ceren saldırı planının bir parçası olarak yürüttüğü faaliyetlerine devam ederken, onu takip eden ekip bir başka saldırının planlandığını öğrenir.

teşkilat

TEŞKİLAT 13. BÖLÜMDE NELER OLACAK?

Türkiye’ye getirilen Fadi, ‘Kale’ye yönelik planlanan saldırıyla ilgili sorguya alınır ancak soruları cevapsız bırakır. Fadi’nin yakalanmasına rağmen, Şef büyük saldırı planına devam etmesi için Ceren’e talimat verir.

Karargâhta yapılan değerlendirmeler sonucunda Ceren için yolun sonuna gelindiğine karar verilir. Ceren’in Şef başta olmak üzere tüm bağlantılarıyla birlikte yakalanması için operasyon planlanır. Bu sırada büyük saldırı için ülkeye gelen teröristler kurdukları düzenekle televizyonlarda boy gösterip tehditler yağdırır.

Planlanan saldırının detaylarına ulaşmak için farklı yollar arayan Uzay, Fadi tarafından aktarılan paraların izini sürmek için Gürcan’a ihtiyaç duyar. Kale’ye yönelik büyük saldırıyı engellemek için ekip dört bir koldan mücadele verirken onları büyük sürprizler beklemektedir.

Etiketler Teşkilat TRT 1
Yorumlar