Tosuncuk mağdurlarla karşı karşıya geldi! Dikkat çeken sözler

Çiftlik Bank davası devam ediyor. Binlerce kişiyi kar vaadiyle dolandırıp yurt dışına kaçtıktan sonra 2 ay önce tutuklanan “Tosuncuk” takma adı ile tanınan Mehmet Aydın, Edirne F Tipi Yüksek Güvenlikli Kapalı Ceza İnfaz Kurumu’ndan ilk kez mahkeme salonuna getirildi. Mehmet Aydın mahkemede dikkat çeken sözler söyledi...

Tosuncuk mağdurlarla karşı karşıya geldi! Dikkat çeken sözler - Sayfa 1

"Bilişim sistemleri banka veya kredi kurumlarının araç olarak kullanılması suretiyle dolandırıcılık, "tacir veya şirket yöneticileri ile kooperatif yöneticilerinin dolandırıcılığı", "suç işlemek amacıyla örgüt kurma" ve "suçtan kaynaklanan malvarlığı değerlerini aklama" suçlarından 75 bin 260 yıla kadar hapsinin istendiği yargılamada Aydın, mağdurların zararını karşılayacak bir parası olmadığını ancak yurtdışında ve yurtiçinde el konulan malvarlıklarıyla zararını giderebileceğini söylemişti.

Tosuncuk mağdurlarla karşı karşıya geldi! Dikkat çeken sözler - Sayfa 2

TOSUNCUK HAKİM KARŞISINDA

İstanbul Anadolu 6. Ağır Ceza Mahkemesi'nde görülen duruşmada tutuklu sanık Mehmet Aydın'ın yargılanmasına başlandı. Edirne F Tipi Yüksek Güvenlikli Kapalı Ceza İnfaz Kurumu'ndan getirilen sanık Aydın, mahkeme salonuna alındı.

Tosuncuk mağdurlarla karşı karşıya geldi! Dikkat çeken sözler - Sayfa 3

2 TUTUKSUZ SANIK DA MAHKEME SALONUNDA

Duruşmaya Aydın ile birlikte tutuksuz sanıklar Niyazi Karakoç ve Koray Hasgül'ün de katıldı. Mahkeme salonuna getirilen tutuklu sanık Mehmet Aydın'ın ise gri uzun kollu bir gömlek giydiği ve saçlarının uzadığı görüldü.

Tosuncuk mağdurlarla karşı karşıya geldi! Dikkat çeken sözler - Sayfa 4

UZUN MAVİ GÖMLEK

Tosuncuk lakaplı Mehmet Aydın'ın krem rengi pantolon ve uzun mavi gömlek giydiği görüldü.