19 yaşındaki Kennedy Littledike adlı genç kız, sevgilisinin terk etmesiyle başlayan duygusal bir dönemdeyken trafik kazası geçirdi.

Kaza anında 16 yaşındaki genç kız, iki arkadaşıyla birlikte seyahat ediyordu ve aniden ağlamaya başladıktan sonra aracın kontrolünü kaybetti.

Aracın yoldan çıkmasıyla birlikte elektrik direğine çarparak takla atmaya ve yuvarlanmaya başladı. Emniyet kemerleri takılmamış olan gençler araçtan fırladı ve ağır yaralandılar. Kennedy dışarı fırladığında yere değmediğini ve elektrik hatlarında asılı olduğunu fark etti.

Ekran Görüntüsü 2024 02 16 174922

"KOLUM SIRTIMA SARKIYORDU"

Genç kız kazayı anlatırken, "Arabadan fırladığımda kolum koptu. Sırtıma doğru sarkıyordu. Daha sonra uyluk kemiğimin telin üzerinde koparak yüzümün önünde asılı kaldığını gördüm. Bacağımdaki ana atardamar elektrik hattı yüzünden koptu ve elektrik çarpmasıyla kolumdaki ana atardamar yandı. Kanımda boğulduğumu hatırlıyorum çünkü kan bacağımdan, kolumdan ve burnumdan akıyordu. Sürekli akan kanı siliyordum çünkü kelimenin tam anlamıyla beni boğuyordu" ifadelerini kullandı.

Ekran Görüntüsü 2024 02 16 174809

Editör: Elif Bilir