TÜRK BÜYÜKLERİNİN ÖNÜNDE KÜÇÜLENLER

Ecdadımızla ne kadar övünsek, bize bıraktığı miras ile ne kadar iftihar etsek azdır. Yüzyıllar boyu esaret altında yaşamaktansa toprağa düşmeyi göze alan, Türk milletinin hürriyeti ve istiklali için ordular kurup tuğ kaldıran bir ahvalin torunları olduğumuz için ne kadar şükretsek yetersizdir.

Atalarımızın kanıyla yoğrulan ecdat mirası vatanımızda, devlet ve milletimize diş bileyen, boş bir anını yakalamak için pusuda bekleyen, milli duruşun tökezlemesi için el ovuşturan mihraklar da boş durmuyor. 100 yıl önce milli mücadele döneminde kafasını ezdiğimiz bölücülerin bugün sözcülüğüne soyunanlar Ülkü Ocaklarını ve onun şerefli mensuplarını hedef alıyorlar. Türk milleti ve devletini geçmeye çalışanlar ülkücüleri geçemedikleri için çılgına dönüyorlar.

Kars Ülkü Ocakları İl Başkanlığı tarafından Sarıkamış Gazipaşa Ortaokulunda öğrencilere Ülkü Ocaklarının yayını olan “Türk büyükleri” serisinin tanıtılması ve anlatılmasına da bu mihraklar tepki gösteriyorlar. PKK terör örgütünün kuklalığını yapan, DHKP-C’yi aklamaya çalışan, MLKP’nin avukatlığına soyunan kim varsa aynı mevziden Ülkü Ocaklarına saldırıyorlar.

Kanında veya aklında Türk düşmanlığı olanlar Türk büyüklerinin öğrencilere anlatılmasından rahatsız oldular. Üstelik bu faaliyetin “çocuk hakları ihlali” olduğunu söyleyebilecek kadar da zıvanadan çıktılar. Sırtını PKK terör örgütüne dayayanların, çocuk yaştaki insanların dağa kaçırılıp terör örgütü tarafından tecavüz edilmesine çanak tutanların çocuk haklarından bahsetmesi mümkün müdür?

PKK terör örgütü tarafından gözü önünde babası şehit edilen çocukların, henüz annesinin karnında iken babasız kalan yavruların, tabutunun başında gözyaşı döken binlerce şehit evladının sorumluları hangi hak ve hukuku ağzına alabilir?

Terör örgütü PKK/PYD/YPG/DHKP-C/MLKP/TKP-ML ve türevlerinin yanı başımızda devlet kurmasını arzu edenler, teröristlerin ülkemize girmesini dört gözle bekleyenler, ülkücülerin okullara girmesinden rahatsız oldular.

Terör örgütü PKK’nın okullarımıza yaptığı saldırılara susanlar, Aybüke ve Necmettin öğretmen ile birlikte yüzlerce öğretmenimiz şehit edildiğinde kafasını kuma gömenler ülkücülerin okullarda Türk büyüklerini anlatmasından rahatsız oldular.

Devlet ve millet hasımı kim varsa bunlar oradadır.

Bunların tarafı Türkiye’nin karşısı, emperyalistlerin yanıdır.

Kirli ellerinde Türk milletinin kanı vardır.

Gazi Meclis sıralarında oturup son 24 saatte verdiğimiz 12 şehidimiz için bir kınamaya bile yayınlamayan bölücülerin, değil ülkücüleri hedef almak, ağızlarını bile açmaya hakları yoktur.

Ülkücüler şehit olur toprağa girer.

Kızılelma olur, teröristlerin inlerine girer.

Etten duvar olur, darbecilerin tanklarını ezer.

Kâbus olur, vatansızların rüyalarına girer.

Ama okullara giremezmiş…

Ülkücülerin Türkiye’de giremeyeceği hiçbir yer yoktur. Ülkücülerin olduğu yerde vatan vardır, millet vardır, bayrak vardır, devlet vardır, milli şuur vardır.

Atası ve yoldaşı Seyit Abdülkadir, Şerif Paşa, Şeyh Sait, Seyit Rıza, teröristbaşı Abdullah Öcalan, terörist Selahattin Demirtaş, Kızıl Soros Osman Kavala, bölücü Can Atalay, Türkiye düşmanı Pervin Çakar ve onları himaye eden mandacılar buna engel olamazlar.

Çünkü Türkiye Cumhuriyeti Devletinin mayasında Türk milliyetçiği ve ülkücü şuur vardır.

Kuva-yı Milliye’nin mücadele azminin kaynağı ülkücülüktür.

Türk Devletinin milli refleksi ilhamını ülkücü ahlaktan alır.

Ülkücüler, Türk milletinin şah damarıdır.

Ülkü Ocaklarının faaliyetinden rahatsız olanlara ve rahatsız olmaya devam edeceklere Ülkü Ocakları Eğitim ve Kültür Vakfı Genel Başkanı Ahmet Yiğit Yıldırım da haysiyetli bir cevap iliştirmiştir; “Bebek katili, bölücü terör örgütü destekçilerinin Ülkü Ocaklarının çalışmalarından rahatsızlık duyması, Ülkücü Hareket için bir onurdur!”