Türk oyuncu annenannesinin koronavirüs şüphesiyle karantinaya alındığını açıkladı

Oyuncu Pınar Deniz, sosyal medya hesabından bir paylaşım yaparak annenannesinin koronavirüs şüphesiyle karantinaya alındığını söyledi.

Türk oyuncu annenannesinin koronavirüs şüphesiyle karantinaya alındığını açıkladı
20.03.2020 21:00

Oyuncu Pınar Deniz sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla sevenlerini üzdü. Pınar Deniz nefes darlığı şikayetiyle hastaneye götürdüğü anneannesinin gözlem altına alındığını anlatırken gözyaşlarına hakim olmakta zorlandı.

 

Pınar Deniz'in annesi, teyzesi ve anneannesi koronavirüs şüphesiyle gözlem altına alındı. Nefes darlığı şikayetiyle hastaneye götürdüğü anneannesinin hastanede gözlem altına alındığını Instagram’dan paylaşan Deniz şöyle konuştu:

“Anneannemde nefes darlığı olduğu için hastaneye geldim. Korona yüzünden onu gözlem altına aldılar. Biz belirti göstermediğimiz için karantinaya alınmadık. Kendimi koruyor dışarı çıkmıyordum. Ama onda pozitif çıkarsa hepimizi karantina altına almak zorundalar. Gözlem odasında 10 dakika durdum. Üzerinize kapıyı kapatıyorlar. Panik atak geçiriyor gibi oluyorsunuz. O yüzden evden çıkmayın. Kendinizi düşünmüyorsanız başkalarını düşünün. Annem, teyzem ve anneannemi belirti olduğu için gözlem altına aldılar. Test sonucunu bekleyeceğiz. Siz istediğiniz kadar koruyun kendinizi, sevdiklerinizi başına bir şey gelecek korkusu anlatılmaz.”

 

 

Yorumlar