TÜRKGÜN 3 yaşında

TÜRKGÜN Gazetesi olarak yayın hayatımızın üçüncü yılını doldurmuş olmanın gurur ve onurunu yaşıyoruz. Türk medya tarihine damga vuran yerli, milli, dürüst, ahlaklı ve iddialı bir gazete olduk. Üçüncü yılımızda "Yılın en iyi gazetesi" seçilerek ödüle layık görüldük. Bu onur, aynı zamanda gazetemize sahip çıkan, destekleyen, katkı veren bütün okuyucularımızındır.

Google Haberlere Abone ol
TÜRKGÜN 3 yaşında
25.09.2021 09:29

Türk medyasının milli sesi TÜRKGÜN, Milliyetçi-Ülkücü camianın sözcüsü ve yüz akıdır. Doğru haberin, ilkeli yayıncılığın adresi, Cumhur'un sesidir. Her türlü ihanetin karşısında, milli iradenin yanındayız. Türkçe düşünür, Türkçe bakar, Türkçe yazarız. Bu vesile ile gazetemize TÜRKGÜN ismini vererek bizi şereflendiren, ilgi ve destekleriyle her zaman yanımızda olan, bize yol gösteren, ilham veren Bilge Lider, Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkanı Sayın Devlet Bahçeli Beyefendi’ye bir defa daha içtenlikle teşekkür ediyor, minnet ve şükranlarımızı sunuyoruz.

Gazetemizin bu günlere gelmesi için bizlere her türlü kolaylığı sağlayan, Yönetim Kurulu Başkanı Sayın Ercan Varol’a, Yönetim Kurulu Başkanvekili Sayın Muhammed Bilal Aydın’a ve Yönetim Kurulu Üyesi Yıldıray Çiçek'e teşekkür ediyoruz. Gazetemizin bugünlere gelmesinde büyük emekleri olan bütün çalışma arkadaşlarımı içtenlikle kutluyor, başarılar diliyorum. Türkiye’nin her yerinde gazetemize sahip çıkan,  okuyan ve okutan herkese şükranlarımı sunuyorum.

MEHMET MÜFTÜOĞLU
Genel Yayın Yönetmeni

Yorumlar