Türkgün Gazetesi Yönetim Kurulu Başkanı Ercan Varol, Başkanvekili Muhammed Bilal Aydın, Yönetim Kurulu Üyesi ve Başyazarı Yıldıray Çiçek, MHP Lideri Devlet Bahçeli’yi ziyaret ederek hem yeni yılını hem doğum gününü kutladı ve Türkgün gazetesinin bugüne kadar yaptığı çalışmalar hakkında bilgiler verdi. Türkgün Yönetim Kurulu, ziyaretleri esnasında Türkgün ailesi adına, Türkgün Gazetesi’nin müessisi ve her daim yanında olan Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkanı Devlet Bahçeli’ye anlamlı bir hediye de bulundu. “Himayelerinizde zamanın hiç durmaması dileğimizle. Nice yıllara” notuyla Türkiye Cumhuriyeti’nin 100.Yılına özel olarak hazırlanan cep saatini takdim etti.

8db7480c-63e6-4782-b336-b4a7eb4d45c8

Türkgün Gazetesi Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Muhammed Bilal Aydın sosyal medya X hesabından yaptığı açıklamada “ Yüce Allah, liderimize sağlıklı, huzurlu ve uzun bir ömür nasip etsin. Türkgün gazetesi olarak 2024 yılında da onun himayesinde ve çizgisinde Türk milletinin sesi olmaya devam edeceğiz.” İfadelerine yer verdi.

“Türkgün Gazetesinin banisi olan liderimiz sayın Devlet Bahçeli’yi Türkgün Gazetesi Yönetim Kurulu olarak makamında ziyaret edip hem yeni yılını hem doğum gününü kutladık ve “Himayelerinizde zamanın hiç durmaması dileğimizle. Nice yıllara” yazılı Türkiye Cumhuriyeti’nin 100.Yılına özel olarak hazırlanan cep saatimizi kendisine hediye ettik. Yüce Allah, liderimize sağlıklı, huzurlu ve uzun bir ömür nasip etsin. Türkgün Gazetesi olarak 2024 yılında da onun himayesinde ve çizgisinde Türk milletinin sesi olmaya devam edeceğiz.”

Türkgün Gazetesinin yayın çizgisinden ve göstermiş olduğu mücadelesinden çok memnun olduğunu ifade eden Milliyetçi Hareket Partisi Lideri Devlet Bahçeli, Türkgün Yönetim Kuruluna gelecekteki çalışmalarında başarılar diledi.

Editör: Bilge Güler