AHMET AYDEMİR - TÜRKGÜN

Türkiye İhracatçılar Meclisi (TİM) tarafından düzenlenen ve bölgenin en büyük inovasyon buluşması olan Türkiye Innovation Week kapsamında İnovaLİG Ödül Töreni, İstanbul Haliç Kongre Merkezi'nde gerçekleştirildi.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın teşrifleri ile gerçekleştirilen törende, İnovasyon Döngüsü, İnovasyon Kaynakları, İnovasyon Organizasyonu ve Kültürü, İnovasyon Sonuçları ve İnovasyon Stratejisi başlıklarında ödüller sahiplerini buldu.

WhatsApp Image 2023-11-25 at 11.14.07 (3)

İnovaLİG Ödül Töreni çerçevesinde İnovasyon Döngüsü alanında sırasıyla Vestel Beyaz Eşya San. ve Tic. A.Ş, Polin Su Parkları ve Havuz Sistemleri A.Ş ve Brisa Bridgestone Sabancı Lastik A.Ş ödüle layık görüldü. Etkinlikte KOBİ İnovasyon Döngüsü başlığında ise SBS Bilimsel Bio Çözümler San. ve Tic. A.Ş, Sistem Teknik Makine San. ve Tic. A.Ş ve İletişim Bilgisayar Yazılım Sistemleri San.ve Tic. A.Ş ödüle layık görüldü.

İnovaLİG Ödül Töreni çerçevesinde İnovasyon Kaynakları alanında Sun Tekstil San. ve Tic. A.Ş, Borçelik Çelik Sanayii Ticaret A.Ş ve Havelsan Elektronik San. ve Tic. A.Ş ödüle layık görüldü. Etkinlikte KOBİ İnovasyon Kaynakları başlığında ise Ertunç Özcan Sağlık Tesisleri ve Tıbbi Cihazlar A.Ş, Çolakoğlu Mühendislik Makina Sanayi Ticaret Ltd. Şti ve Çizgi Teknoloji Elektronik Tasarım ve Üretim A.Ş ödüle layık görüldü.

İnovaLİG Ödül Töreni çerçevesinde İnovasyon Organizasyonu ve Kültürü alanında Aselsan Elektronik San. ve Tic. A.Ş, Menderes Tekstil San. ve Tic. A.Ş ve Organik Kimya San. ve Tic. A.Ş ödüle layık görüldü. Etkinlikte KOBİ İnovasyon Organizasyonu ve Kültürü başlığında ise Uyumsoft Bilgi Sistemleri ve Teknolojileri Tic. A.Ş, SMS Sanayi Malzemeleri Üretim ve Satışı A.Ş ve UBC Kimya İnşaat ve Madencilik Sanayi Tic. A.Ş ödüle layık görüldü.

WhatsApp Image 2023-11-25 at 11.14.07 (5)

İnovaLİG Ödül Töreni çerçevesinde İnovasyon Sonuçları alanında Peker Yüzey Tasarımları A.Ş, Nurol Teknoloji San. ve Maden. Tic. A.Ş ve Silverline Endüstri ve Ticaret A.Ş ödüle layık görüldü. Etkinlikte KOBİ İnovasyon Sonuçları başlığında ise Volkan İtfaiye Araçları San. ve Tic. A.Ş, Tiga Bilgi Teknolojileri A.Ş ve Cloudpeer Global Teknoloji A.Ş ödüle layık görüldü.

İnovaLİG Ödül Töreni çerçevesinde İnovasyon Stratejisi alanında Kastamonu Entegre Ağaç San. ve Tic. A.Ş, TUSAŞ-Türk Havacılık ve Uzay Sanayii A.Ş ve Arçelik A.Ş ödüle layık görüldü. Etkinlikte KOBİ İnovasyon Stratejisi başlığında ise Tayraş Baz Yağ Rafineri A.Ş, Mubitek Tasarım Bilişim Mak. San. Tic. Ltd. Şti ve Solagron Tarım Ürünleri San. ve Tic. A.Ş ödüle layık görüldü.

WhatsApp Image 2023-11-25 at 11.14.07

Ödül töreni kapsamında Türkiye Innovation Week stratejik partnerleri ve çözüm ortaklarına da İnovaLİG Özel Ödülü takdim edildi. Bu çerçevede Uluslararası Dijital Çözüm Ortağı Özel Ödülü Google şirketine takdim edilirken, Stratejik Partner Özel Ödülü ise Türk Telekomünikasyon A.Ş, Trendyol, İhracatı Geliştirme A.Ş, Arzum Elektrikli Ev Aletleri Sanayi ve Ticaret A.Ş, Türkiye Vakıflar Bankası Türk A.O, Türkiye Cumhuriyeti Ziraat Bankası A.Ş, Türkiye Halk Bankası A.Ş ve Türk Ekonomi Bankası A.Ş'te takdim edildi. 

İnovaLİG Ödül Töreni gerçekleştirilen aile fotoğrafı çekimi ile son buldu.

Türkiye Innovation Week etkinliği çerçevesinde düzenlenen İnovaLİG Ödül Töreni, yeni nesil teknolojiler ile Ar-Ge ve Ür-Ge çalışmalarını geliştiren şirketleri teşvik etmek amacıyla düzenleniyor. Program çerçevesinde farklı kategorilerde ürün ve hizmet geliştiren şirketler ödüllendiriliyor.

WhatsApp Image 2023-11-25 at 11.14.07 (2)