Türkiye'de satılan İsrail malları neler? İsrail markalı ürünler hangileri?

İsrail ülkesinin mallarının barkod kodu 729'dur. Genellikle bu kodu ithal edilen gıdalarda görebilirsiniz, aşağıda listelenen ürünlerde göremezsiniz. İsrail malları ve onlara destek veren Amerikan şirketleri haberimizde. Türkiye'de satılan İsrail malları da belli oldu. İşte İsrail markalı ürünler listesi.

Google Haberlere Abone ol
Türkiye'de satılan İsrail malları neler? İsrail markalı ürünler hangileri?
11.05.2021 15:40

Filistin'e alçak saldırılarının ardından İsrail malları neler araştırılmaya başlandı. İşgalci İsrail'in Filistinlilere Mescid-i Aksa'ya ve yönelik alçak saldırıları gündemde büyük yer alıyor. İsrail mallarını boykot etmek isteyenler ve merak edenlerTürkiye'de satılan İsrail malları hangileri? diye araştırıyor. İçecek, yiyecek, temizlik, giyim vb. birçok sektörde ünlü markalar İsrail'e ait. Aynı zamanda İsrail'e destek veren Amerikan şirketleri de var. 

Özellikle bir kola markasının İsrail’in kuruluşunda milyonlarca dolarlık finansal kaynak sağladığı bilinirken Türkiye’de satılan İsrail mallarının barkod numarası 729 olarak belirlenmiştir.

TÜRKİYE'DE SATILAN İSRAİL MARKA ÜRÜNLER 

Giyim Sektörü, Gıda Sektörü, İçecek Sektörü, Temizlik Sektörü Çamaşır Tozu, Çamaşır Suyu, Çamaşır Tozu, Şampuan, Çamaşır Suyu, Bebek Bezi, Şampuan Çamaşır Tozu, Diş Macunu gibi birçok ürün İsrail mallarıdır. Teknoloji Sektöründe de İsrail malları ürünler yer almaktadır.

 

Etiketler israil ürün marka
Yorumlar