MİLLİYETÇİ HAREKET PARTİSİ; SERDENGEÇTİLERİN, SEVDA MUŞTULARININ, GÖNÜLDEN GÖNÜLE GİDEN YOLUN BEKÇİLERİ, BU VATANIN ASIL SAHİPLERİ OLAN ŞEHİTLERİMİZİN KORUYUCULARI,

İMANLA YOĞRULMUŞ VATAN ERLERİDİR. Bu milletin bağrından kopup gelen, Mete’den bu yana “devlet” varlığının koruyucularıdır. “Allah devlete ve millete zeval vermesin.” Cümlesinde yatan bu vatanın gizli bekçileridir. Bu dava bitmez çünkü kökleri Orta Asya’dadır, Türklerin ana yurdu Ötüken’dedir, Doğu Türkistan’dadır, Türkistandadır, Macaristandadır, Tacikistandadır, Hazar Denizi’nde, Tuna Nehri’nde, Altaylar’da, Kırgızistandadır, Türkmenistandadır, Özbekistandadır, Deşt-i Kıpçak, Kırım, İdil ve Kuzey Kafkaslardadır, Semerkanttadır, İnegöl, Karacahisar ve Yarhisar, Bileciktedir, Tanrı Dağı’ndadır!

Bizim BOZKURT DESTANIMIZA göre, ecdadımız sarp kayalarla çevrili ERGENEKON adlı yurttan, yeni ufuklara yelken açmak için bir BOZKURT onlara yol göstermiştir. ERGENEKON’DAN çıkmak için dağları eriten Tunç yürekli atalarımızın izinden giden bugünkü bozkurtlar gerektiğinde LİDERİMİZİN: “EVLATLARIM! ELİNİZDE HER ZAMAN BİR KALEM OLSUN AMA YERİ GELDİ Mİ DE ZÜLFİKAR

BULUNSUN!” narasıyla; gerektiğinde 40 çeriyle Çin Sarayı’nı basan atası KÜRŞAD gibi HER AN

ANSIZIN GELEBİLİR!

 

Talas Savaşı’ndan itibaren Nur Dağı Hira Mağarasında; Allah-ü Teala’nın(c.c.) vahiy gönderdiği son Peygamber Hz. Muhammed(s.a.v.)’dadır! Peygamberimizin ağuşuna gönerdiğimiz binlerce şehit şühedadadır! TÜRK MİLLETİ YÜZ YILLARCA İSLAMIN SANCAKTARLIĞINI YAPMAKLA MÜŞERREF OLMUŞ, ONDAN BAŞKA HİÇBİR MİLLETE BU KADAR KUTSİ BİR GÖREV VERİLMEMİŞTİR! TÜRK MİLLETİ DÜNYA COĞRAFYASINDA ARKASINDA ÇİL ÇİL KUBBELER BIRAKAN ORDULARIN SAHİBİDİR! YERYÜZÜNDE MAZLUMA KOL KANAT GEREN TEK ORDU TÜRK ORDUSUDUR! TÜRK ORDUSU BEKLENENDİR!

 

BİLGE LİDERİMİZ SAYIN DEVLET BAHÇELİ: “BİZ ZALİME YAVUZ, MAZLUMA YUNUS OLAN TARAFIZ.” Diyerek bu kapsamda ABD, İSRAİL VE BATI’NIN, ORTA DOĞU’DA UYGULADIĞI VAHŞETE KARŞI ALTI K’LI KAŞGAR, KEŞMİR, KERKÜK, KUDÜS, KIBRIS, KIRIMDA SORUN ZİNCİRİ ÇÖZÜLMEDEN DÜNYAYA HUZURUN GELMEYECEĞİNİ VURGULAMIŞTIR!

TÜRK’ÜN KANADI ATLA ÇIKTIK TANRI DAĞI’NDAN YENİ YURTLARA… 21.YY’DA TÜRK’ÜN ADINI YAZDIK GÖKTÜRK UYDUSUYLA UZAYA!

TÜRK DEVLETİ’NİN GÜCÜNÜ GÖSTERDİK ALTAY TANKI, İHA, SİHA, BAYRAKTAR, KIZILELMA, HÜRKUŞ, ATAK, ANKA, AKINCI, KAANLA SİYONİST BEDBAHTLARA!!!

 

MHP, Çin Seddi’ne neden olan METE’NİN DURDUĞU YERDEDİR! BİLGE KAĞAN YAZITINDADIR! BORALTAN KÖPRÜSÜNDEDİR! KARABAĞDA’DIR! SREBRENİTSADADIR! KIBRIS’TA KANLI NOEL’DEDİR! TMT’DEDİR! HOCALI’DADIR! ULUBATLI HASAN’IN BURÇLARA DİKTİĞİ BAYRAKTADIR! TSK’DADIR! CUMHURBAŞKANIMIZ SAYIN RECEP TAYYİP ERDOĞAN’LA LİDERİMİZ SAYIN DEVLET BAHÇELİ’NİN İNŞA ETTİĞİ CUMHUR İTTİFAKINDADIR!

OĞUZ KAANDIR, DEDE KORKUTTUR, YUSUF HAS HACİPTİR, ALİ ŞİR NEVAİDİR, ULUĞ BEYDİR, İSMAİL GASPIRALIDIR, MEHMET EMİN RESULZADEDİR, ELÇİBEYDİR, HAYDAR ALİYEVDİR, CENGİZ AYTMATOVDUR, TÜRKÇÜLÜK DAVASIYLA YARGILANAN HÜSEYİN NİHAL ATSIZDIR, FAZIL KÜÇÜKTÜR, CENGİZ TOPELDİR, AHMET CEVATTIR, ZİYA GÖKALPTİR, OSMAN TURANDIR, EROL

GÜNGÖRDÜR! AHLATTA SULTAN ALPARSLAN, FIRATTA SÜLEYMAN ŞAHTIR, BİLECİKTE OSMAN GAZİ, ANKARADA GAZİ MUSTAFA KEMAL ATATÜRK VE SİLAH ARKADAŞLARIDIR…

 

16 Büyük Türk Devleti’nin; Büyük Hun İmparatorluğu, Batı Hun İmparatorluğu, Avrupa Hun İmparatorluğu, Ak Hun İmparatorluğu, Göktürk Kağanlığı, Avar Kağanlığı, Hazar Kağanlığı, Uygur Kağanlığı, Karahanlılar Devleti, Gazneli Devleti, Büyük Selçuklu Devleti, Harzemşah Devleti, Altın Ordu Devleti, Timur Devleti, Babür Devleti, Türkiye Selçuklu Devleti, Osmanlı Devleti ve Türkiye Cumhuriyeti Devleti’nin ŞANINI VE ŞEREFİNİN 21.YY’DAKİ BİLFİİL KORUYUCUSUDUR!

 

1944 TÜRKÇÜLÜK DAVASI’NDA YARGILANAN, MHP’NİN KURUCUSU BAŞBUĞUMUZ ALPARSLAN

TÜRKEŞ; “İnsanlar arasında idealistler yetişmeseydi insanlık bugün dünyayı aydınlatan birçok gelişmeyi, birçok alandaki yükselişini sağlayamazdı. Her gerçek, her fikir önce insanların kafasında bir hayal olarak doğar.” Biz ülkücüler 1980 Darbesi’nde darağacına giden Yusuf yüzlü yiğitlikleri harman olan serdengeçtileri de; cezaevlerinde, taş medresedeki cefakar büyüklerimizi unutmadık, unutmayacağız! Başbuğumuz; “Ben toprağa beş bin evladımı verdim. Yaşlılığım ondandır.” Diyerek Milliyetçi Harekete gönül veren ülkücülerin nasıl zorlu bir imtihandan geçtiğini, TÜRK İSLAM DAVASININ BÜYÜKLÜĞÜNÜ göstermektedir.

Ruhi Kılıçkıran’dan, Süleyman Özmen, Dursun Önkuzu, Yusuf İmamoğlu, Hamid Fendoğlu, Recep Haşatlı ve oğlu Mustafa Haşatlı, Alper Tunga Uytun, Ercüment Yahnici, Gün Sazak, Ali Rıza Altınok, eşi Fahriye Altınok, kızı Nilgün Altınok, Necati Uygur, Mustafa Pehlivanoğlu, Cevdet Karakaş, Fikri Arıkan, Cengiz Baktemur, Veli Can Oduncu’ya kadar VATAN SEVGİSİNİN YERLEŞTİĞİ TEMİZ KALPLERE, ÖNDEN GİDEN AZİZ ÜLKÜCÜ ŞEHİTLERİMİZE SELAM OLSUN!

12 Eylül Darbesi’nde Türk Milliyetçiliği ile suçlanan, öğretmen olmasına bir yıl kala darağacına gitmeden önce abdest alıp namaz kıldıktan sonra eşofmanlarıyla dokuz kardeşinden habersiz mezara gömülen, ailesinin yıkayıp kefenleyerek Oğuzeli’nde medfun olan YÜCE ŞEHİT AHMET KERSE abilere yeminimiz var!

 

Biz Çegan Tepesi’nde Enver Paşa, Doğu Türkistan’da İsa Yusuf Alptekin, Gümülcine’de Sadık Ahmet,

İngilizlerin Mısır’da Krizol havuzlarında gözleri kör edilen TÜRK ASKERLERİYİZ!