Küçük enişteyi CHP Grup toplantısında dinledim. Yine o kendi tipine yakışmaz öfkeyle, "Bu kürsüden, çetelere, mafyaya, paramiliter yapılara seslenmek istiyorum: Be gafiller, be şerefsizler, be akılsızlar, be müptezeller, be çakallar siz mi beni korkutacaksınız? Sizin önünüzde diz çöküp yaşamaktansa, ayakta ölmeyi tercih ederim. Hodri meydan! Hodri meydan, gelin görüşelim, gelin bakalım!“ diye haykırıyordu. Bir insan bu kadar komik olabilir mi? Bakın oluyor işte… Kemal Kılıçdaroğlu’nun hali çok komik bir şekilde ‘Adın ne? Mülayim. Her yanın sert olsa ne yazar?’ halidir. Kılıçdaroğlu, Türk siyasetinin kara mizahı olduğu kadar, kendisi vatanın bağrına saplanmış bir ihanet projesidir.

Mesela bu küçük enişte niçin bir gün “Bu kürsüden asker, polis katillerine, masumların canına kıyan terör örgütlerine…” diye haykırıp, onlara bu dozajda cümle kuramıyor?

Varsa mafya, çete elbette onlarla mücadele et, onlara bu cümleleri kur da, onbinlerce insanı öldüren terör örgütlerini ne adına muaf tutuyorsun Kılıçdaroğlu?

Fındık kadar beyni olan herkes senin terör örgütlerine arka çıktığını görüyor, anlıyor. Sen bunları perdelemek için ağzında mafya, çete geveliyorsun. Bu ülkede terörist Demirtaş kadar PKK’lı teröristleri azmettirerek asker, polis şehit ettiren, masum insanları öldürtten başka kimse var mı? Ama ona gelince şeref madalyası takacak kadar şerefini tartıştırıyorsun?

Kemal Kılıçdaroğlu TV100’de Uğur Dündar’ın programına katılmış. Program esnasında ekranda Kemal Kılıçdaroğlu’nun kavgalı olduğu SADAT’ın reklamı yayınlanmış… Vay sen misin bunu yayınlayan?

Mesela TV100’de program esnasında PKK, FETÖ, DHKP-C gibi terörist örgütleriyle alakalı bir reklam yayınlansa sesi çıkar mıydı? Çıkmazdı.

Mesela alt tarafta “Demirtaş’a özgürlük” bandı geçseydi Kemal Kılıçdaroğlu bir rahatsızlık hisseder miydi? Asla…

SADAT, başındaki bazı şahısların Atatürk ve Cumhuriyet hakkındaki sözlerinden dolayı benimde tasvip ettiğim bir kurum değildir. Ama Kemal Kılıçdaroğlu bu konularda hassas olduğundan dolayı değil, buradan hükümete vuracak malzeme aradığından dolayı SADAT düşmanlığı yapmaktadır.

TV100 Kemal Kılıçdaroğlu program esnasında iken SADAT’ın reklamını yayınlayınca Kemal Sunal’ın filmindeki bir sahne aklıma geldi. Hani Kemal Sunal bir toplantı esnasında muhafazakâr birine müstehcen dergi, sigara içmeye puro, sakız sevmeyene sakız veriyor. Toplantı karışıyor ya. Kemal Kılıçdaroğlu ekranda iken SADAT reklamı da aynı böyle olmuştur.

Ver bakalım PKK, FETÖ, DHKP-C, MLKP, YPG gibi terör örgütleriyle ilgili bir reklam zerre rahatsız olur muydu?

Terör örgütü PKK’nın propaganda kanalı İMC TV’ye katılıp, “Anayasa’nın 2. Ve 3. Maddesini değiştireceğiz” diyen, İMC TV Türk devleti tarafından bölücü propaganda yaptığı için kapatılınca “İMC TV inandığı doğruları haber yapan, inandıklarının arkasında duran ülkeyi aydınlatan önemli televizyonlarımızdan birisiydi” Diyerek sahip çıkan birinin nelerden hoşlandığını TV100 nasıl idrak edemez ki?

TV1OO yöneticilerinin “Program esnasında SADAT reklamı yayınlandı” diyerek üç sorumluyu işten çıkarması, daha sonra Kemal Kılıçdaroğlu’nun “O kişileri ekmeğinden etmeyin, işe geri alın” diye tribünlere oynaması da ayrı bir tiyatro olmuştur.

Uğur Dündar isimli naylon Atatürkçü, plastik Cumhuriyetçi program esnasında “Kemal bey bu CHP’nin terör örgütlerine sevdası nedir?”, “Türk Ordusu’na PKK’nın televizyonunda iftira atanlara sahip çıkmak CHP’nin işi mi?”, “PKK’lı kişileri danışman yaparak neyi hedefliyorsunuz?” gibi sorular niye yöneltmemiştir?

TV100 bunun özeleştirisi yapmalıdır. Kemal Kılıçdaroğlu gibi Türkiye Cumhuriyetini yıkmayı kafaya koymuş, tüm terör örgütleriyle sıcak ilişkisi olan, Atatürk’ün miraslarına ihanet etmek isteyen herkesi CHP’ye dolduran birinin ayağına gidip “Biz ettik, siz etmeyin” yakarışlarına gerek yoktu.

Kemal Kılıçdaroğlu önce bu profilinin hesabını Türk milletine versin. Genelde başarılı yayın politikası olan TV100, Kemal Kılıçdaroğlu gibi biriyle kendini gölgelememeliydi. Bundan sonra Kemal Kılıçdaroğlu’nu davet ederlerse ekran altına sadece “Demirtaş’a özgürlük” yazın yeter!

Türk siyasetinin kara mizahı Kemal Kılıçdaroğlu komik komik bağırsın dursun. Kendisi CHP tarihine geçmiş en büyük kara leke olmuştur. Cumhurbaşkanı adayı olduğu gün bu kara leke halini bu ülkede duymayan, görmeyen bir tane vatandaş kalmayacaktır. Tüm ekranlar, tüm panolar onun terör örgütüyle olan ilişkileriyle dolacaktır. O günlerin gelmesini sabırsızlıkla bekliyoruz. Bu ihanet serüvenini deşifre ederek, Atatürk’ün ruhunu şad edeceğiz. Bekle bizi kara mizah Kılıçdaroğlu…