Üç Kuruş ne zaman başlıyor ilk bölüm tarihi belli mi? Üç Kuruş nerede çekiliyor, oyuncuları kimdir?

Show TV'de yeni başlayacak Üç Kuruş dizisi iddialı fragmanıyla ilgileri üzerine çekti. Üç Kuruş dizisi tecrübeli oyuncu kadrosuyla da çok konuşulacak. Çukur dizisinin final yapmasının ardından yerine Üç Kuruş dizisinin gelmesi bekleniyor. Çünkü Üç Kuruş dizisinin yönetmenliğini İçerde ve Çukur dizilerini yöneten Sinan Öztürk üstleniyor. Peki Üç Kuruş ne zaman başlıyor, ilk bölüm hangi gün? Üç Kuruş dizisi nerede çekiliyor, Üç Kuruş oyuncuları kim? İşte detaylar...

Google Haberlere Abone ol
12.10.2021 17:36

Ay Yapım'ın yeni ve iddialı dizisi Üç Kuruş seyirciyle buluşmak için gün sayıyor. Show TV'de yayınlanacak yeni ve iddialı dizi oyuncu kadrosuyla dikkat çekti. Üç Kuruş dizisi ilk fragmanı da izleyici karşısına çıktı. Yeni dizi Üç Kuruş hakkında detaylar merak ediliyor. Üç Kuruş dizisi ne zaman başlıyor, hangi gün? Üç Kuruş dizisi oyuncuları kim? sorularının cevabı haberimizde...

ÜÇ KURUŞ NE ZAMAN BAŞLIYOR, BELLİ Mİ?

Yeni dizi Üç Kuruş İlk fragmanı yayınlandı. Üç Kuruş dizisinin Ekim ayı içerisinde başlaması bekleniyor. Üç Kuruş dizisi her Pazartesi Show TV ekranlarında yer alacak. 

Üç Kuruş

ÜÇ KURUŞ DİZİSİ OYUNCULARI 

Ay Yapım imzalı yeni dizi ‘Üç Kuruş’un kadrosunda Mustafa Kırantepe, Uğur Yıldıran,   Nesrin Cavadzade, Aslıhan Malbora, Nursel Köse, Civan Canova, Ercan Kesal, Uraz Kaygılaroğlu, Ekin Koç, Umutcan Ütebay, Damla Makar, Diren Polatoğulları, Melissa Yıldırımer, Cenk Kangöz, Alişan Uğur, Burak Altay, Aytaç Uşun, Süreyya Kilimci, Muttalip Müjdeci, Asena Girişken, Tuğçe Yolcu, Erkan Üçüncü, Aylin Engör, Volkan Kıran, Özkan Özipek, Ömer Çobanoğlu ve Ömer Civan Şit gibi genç kuşağın öne çıkan oyuncuları ile usta isimler buluşuyor.

Üç kuruş

ÜÇ KURUŞ DİZİSİ KONUSU NEDİR?

Kendine has karakterleri ve sert kurallarıyla renkli bir Roman mahallesi olan Çıngıraklı’nın “koruyucusu” konumundaki mafya lideri Kartal ile Organize Büro’nun gözü kara ve kural tanımaz komiseri Efe’nin arasındaki kovalamaca oyunu bir cinayet vakasıyla ters yüz olur. Katili yakalamak için girdikleri yollar onları hiç tahmin etmeyecekleri bir ismin karşısına çıkaracaktır.

ÜÇ KURUŞ DİZİSİ NEREDE ÇEKİLİYOR?

Seyircisi ile buluşmak için geri sayıma başlayan Üç Kuruş dizisi İstanbul ilinde gerçekleştiriliyor.

Yorumlar