Ülkü Ocakları bayramda yüzleri güldürdü

Ülkü Ocakları Ankara İl Başkanlığı ve Ülkü Ocakları Ayaş İlçe Başkanlığı, bayram öncesi tespit ettiği ihtiyaç sahibi ailelerin çocuklarına Ülkü Ocakları Ankara İl Başkanı Abdullah Yüksel'in katılımıyla Ramazan Bayramı dolayısıyla bayramlık kıyafet ve oyuncak dağıttı.

Google Haberlere Abone ol
Ülkü Ocakları bayramda yüzleri güldürdü
17.05.2021 21:47

Ramazan ayı boyunca düzenli olarak yapılan sosyal yardımlarda çocuklar da unutulmadı. Pandemi tedbirleri kapsamında tam kapanma sürecinde evlerde geçirilecek Ramazan Bayramında çocukları sevindirmeyi ihmal etmeyen Ülkü Ocakları Ankara İl Başkanı Abdullah Yüksel, “bayramlık olmadan bayram olmaz” diyerek ihtiyaç sahibi çocuklara bayramlık kıyafet ve oyuncak dağıttı. Koronavirüs nedeniyle okullarından ve arkadaşlarından ayrılmak zorunda kalan çocuklara sürpriz yaparak kapı kapı dolaşıp bayramlık kıyafet ve oyuncakları ulaştıran Abdullah Yüksel, çocukların mutluluğu için her zaman çalışmaya devam edeceklerini söyledi.

Konuyla ilgili bir açıklama yapan Ülkü Ocakları Ayaş İlçe Başkanlığı, "Ramazan ayı boyunca ihtiyaç sahibi çocuklarımızı tespit etmek için itinalı bir çalışma gerçekleştirdik. Bugün burada çocuklarımıza bayramlık kıyafetlerini ve oyuncaklarını teslim ettik. Geleceğimize yön verecek, geleceğimizin teminatı çocuklarımızın bayram öncesi yüzlerini güldürebildiysek ne mutlu bize" dedi.

 

 

Yorumlar