Ülkü Ocakları Eğitim ve Kültür Vakfı’ndan Türk gençliğine ‘Odak 2023’ projesi

Ülkü Ocakları Eğitim ve Kültür Vakfı’ndan çok önemli bir hizmet daha hizmete sunuldu...

Google Haberlere Abone ol
Ülkü Ocakları Eğitim ve Kültür Vakfı’ndan Türk gençliğine ‘Odak 2023’ projesi
10.06.2021 22:54

Her geçen gün yaptıkları eğitim ve kültürel projelerle önemli Türk gençliğine ve Türk milletine önemli katkılar veren Ülkü Ocakları Eğitim ve Kültür Vakfı, Türk gençliğinin daha hızlı okumasına, okuduğunu daha iyi anlamasına ve odaklanmasına katkı yarayacak yapay zekâ teknolojisi Odak 2023 projesini hayata geçirdi.

Konu ile ilgili açıklama yapan Ülkü Ocakları Eğitim ve Kültür Vakfı Genel Başkanı Ahmet Yiğit Yıldırım, ‘’Yapay zeka teknolojisi kullanılarak geliştirilen ODAK2023 yazılımı; Türk gençliğinin daha hızlı okuması, okuduğunu daha iyi anlaması ve odaklanması için hazırlanmıştır. 2023 Lider Ülke Türkiye' hedefine emin adımlarla ilerleyen Türk gençliğini çağın ötesine geçen bir anlayışla donatmak, geliştirmek, ileriye taşımak için durmak bilmeden çalışıyoruz.’’ dedi.

Ülkü Ocakları Eğitim ve Kültür Vakfı tarafından yapılan yazılı açıklama şöyle;

‘’Ülkü Ocakları Eğitim ve Kültür Vakfı olarak eğitim alanında çalışmalarımıza aralıksız devam ediyoruz.

Anlayarak hızlı okumaya katkı sunacak yapay zeka destekli "Odak 2023" eğitim setini çok yakında Türk Gençliğinin hizmetine sunuyoruz.

Anlama, hızlanma ve odaklanma kapsamlı Odak 2023 eğitim setimizin kamuoyuna takdimi öncesi dakikada kaç kelime okuduğunuzu, okuduğunuz metni anlama oranınızı ölçmenizi sağlayacak linki Genel Başkanımız Sn. Ahmet Yiğit Yıldırım sosyal medya hesabı üzerinden yayınladı.

Genel Başkanımız Sn. Ahmet Yiğit Yıldırım projenin tanıtımını bu ifadelere yer vererek başlattı.

“Dakikada kaç kelime okuyorsunuz merak ettiniz mi? Ülkü Ocakları tarafından #YapayZeka teknolojisi kullanılarak geliştirilen ODAK2023 yazılımı; Türk gençliğinin daha hızlı okuması, okuduğunu daha iyi anlaması ve odaklanması için hazırlanmıştır. 2023 Lider Ülke Türkiye' hedefine emin adımlarla ilerleyen Türk gençliğini çağın ötesine geçen bir anlayışla donatmak, geliştirmek, ileriye taşımak için durmak bilmeden çalışıyoruz. Siz de yakında Türk gençliğinin hizmetine sunacağımız ODAK2023 yazılımının başlangıç aşaması olan anlayarak hızlı okuma testine odak2023.com adresinden ulaşabilirsiniz"

SİSTEME GİRİŞ YAPMAK İÇİN TIKLAYIN

Yorumlar