Ülkü Ocakları Genel Başkanı Yıldırım’dan TTB’ye tepki: Mikrop yuvası kapatılmalı

Ülkü Ocakları Genel Başkanı Ahmet Yiğit Yıldırım, “Türk Tabipleri Birliği, sağlık camiasının çabalarını baltalayan "fitne yuvası"; Marksist çevrelerin kendine alan oluşturduğu bir "mikrop yuvası" halini almıştır.” dedi.

Google Haberlere Abone ol
Ülkü Ocakları Genel Başkanı Yıldırım’dan TTB’ye tepki: Mikrop yuvası kapatılmalı
20.09.2020 21:27

PKK’nın onlarca hastaneyi ateşe verdiğini anımsatan Yıldırım, Türk Tabipler Birliği’nin hastane saldırıları ile ilgili yaptığı açıklamaların hiçbirinde terör örgütü PKK’dan bahsetmediğine dikkati çekerek, ‘’Doktorlarımız adına bölücü teröristlere karşı "Milli Vicdan" sorumluluğunu yerine getiremedi.’’ ifadelerini kullandı.

Ülkü Ocakları Genel Başkanı Ahmet Yiğit Yıldırım, Twitter hesabı üzerinden şu açıklamayı yaptı;

‘’Türk Tabipleri Birliği, sağlık camiasının çabalarını baltalayan "fitne yuvası"; Marksist çevrelerin kendine alan oluşturduğu bir "mikrop yuvası" halini almıştır.

PKK, onlarca hastaneyi ateşe verdi. Türk Tabipler Birliği, hastane saldırıları ile ilgili yaptığı açıklamaların hiçbirinde PKK kelimesini kullanamayarak aciz kaldı, doktorlarımız adına bölücü teröristlere karşı "Milli Vicdan" sorumluluğunu yerine getiremedi.

Koronavirüs sürecinde devletimizin başarısını göz ardı eden ve zedelemek amacı ile provoke edici hareketler sergileyen Türk Tabipler Birliği emek ve vefa karşıtıdır.

Türk Silahlı Kuvvetleri’nin Afrin’e başlattığı harekata karşı çıkarak PKK'lıların yaşam hakkını savunan Türk Tabipler Birliği ülkemiz için en az virüs kadar tehlikelidir.

Ülkemizin çıkarları uğruna yürütülen her operasyon ve uygulamaya karşı olan Türk Tabipler Birliği'nin ülkemize hiçbir katkısı ve faydası bulunmamaktadır.

Rezaletin ve hıyanetin kaynağı olan, sadece adında Türk bulunan Tabipler Birliği derhal ve gecikmeksizin kapatılmalıdır.’’

 

Yorumlar