ÜLKÜ OCAKLARINA SALDIRAN KOROYA BAK!

Ülkü Ocakları Eğitim ve Kültür Vakfı’nın toplumun her kesimine hitap eden, en çok da çocukları ve gençleri kapsayan eğitime yönelik faaliyetleri yine malum kesimleri rahatsız etti. Bu malum süreci o meşhur Uygur atasözü “Köyün itleri birbirine küs olsalarda kurdu görünce birleşirler” ile tarif etsek yeridir. Siyasi olarak parçalanmış 6+HDP masasının mensupları, ne zaman bir MHP ve Ülkü Ocakları düşmanlığı olursa anında koro mensubu gibi toplanıyorlar.

Kandil/Pensilvanya peydahlamaları, kanlı DEM’lik, veba saçan DEVA, devrimci-komünist artıkları sırasıyla Ülkü Ocakları’nı hedef alan açıklamalar yapıyorlar. Bunların saldırıları Ülkü Ocakları için şereftir, onurdur ve Ülkü Ocaklarının doğru yolda olduğunun göstergesidir.

Hepsi koro halinde “Ülkü Ocakları nasıl okullarda eğitim adına faaliyet yapabiliyor?” diyorlar. Ülkü Ocakları kurulduğu günden itibaren bu eğitim faaliyetlerini yapıyor da siz bu soruyu soranlar olarak gerçekten konuya çok cahil kalıyorsunuz.

Özellikle Kandil peydahlamaları ile PKK yalayıcıları, Ülkü Ocakları’nın eğitim faaliyetlerinden rahatsız olunca Ülkü Ocakları adına doğru, bunlar adına çok garabet bir durum ortaya çıkmıyor mu?

Yasadışı terör örgütü PKK’nın elebaşına “Biz Türkiye’deki Kürt sorununun ve Öcalan’a uygulanan tecridin, Türkiye’nin temel sorunlarını inanılmaz şekilde körüklediğini düşünüyoruz.” şeklinde sahip çıkan bölücü DEM’liğin İzmir Milletvekili İbrahim Akın adlı zat, TBMM’ye 8 maddelik soru önergesi vererek her faaliyeti yasal olan Ülkü Ocaklarını hedef almış.

Maddelerden birisi şu: Birçok ilde Ülkü Ocakları Eğitim ve Kültür Vakfı temsilcilerinin okullarda öğrencilere dönük yürüttükleri faaliyetler, hangi yasal mevzuat çerçevesinde sürdürülmektedir?

Diğer maddelerde birbirine benzer…

Yasadışı terör örgütü mensuplarına hizmet eden, yasal olan Ülkü Ocaklarını sorguluyor.

Bir MHP milletvekili de bu bölücü DEM’liğin sözde milletvekiline şunları sorsa:

1- Terör örgütü PKK, DEM aracılığıyla dağa kaç çocuk kaçırmıştır?

2- DEM aracılığıyla dağa kaçırılan çocukların kaçı uyuşturucuya alıştırılmıştır?

3- DEM aracılığıyla dağa kaçırılıp terörist yapılan o çocukların kaçı öldürülmüştür?

4- DEM aracılığıyla dağa kaçırılan çocukların kaçı dağda/mağarada tecavüze uğramıştır?

5- DEM aracılığıyla dağa kaçırılan çocuklara terör eylemlerinde silah nasıl kullanılır, mayın nasıl döşenir, bomba nasıl atılır eğitimlerini yabancı istihbarat mı öğretmektedir?

6- DEM aracılığıyla dağa kaçırılan çocuklar, ellerine tutuşturulan Amerikan silahlarıyla kaç kişiyi öldürmüştür?

Kripto damar besleniyor Kripto damar besleniyor

DEM’lik bardağı İbrahim Akın bu soruları istediğin kadar uzatabiliriz. Sırf bunlara cevap verebilecek izana sahipsen o da kafi. Sen, böyle rezil bir terörizm faaliyeti içinde, teröristbaşı Öcalan’a ve PKK’lı teröristlere sahip çıkarken, nasıl bir akılla Ülkü Ocakları’nın her yönüyle yasal eğitim faaliyetlerini sorgulayabiliyorsun? Allah düşmanın da akıllısını versin.

Ülkü Ocakları çocuk, genç yetiştirir vatan sevdalısı olur, sizin gibilerin yetiştirdikleri de eline ABD silahı alır vatan haini olur. Aradaki bu farkı Türkiye’deki her sağduyulu insan biliyor ve idrak ediyor.

Ülkü Ocakları’nın eğitim faaliyetlerine kafayı takanlar, şunu bilin ki, Ülkü Ocakları’nın hiçbir faaliyetinden topluma ve çocuklara yönelik bir zarar gelmez. Siz, terör faaliyetleri için dağa kaçırılan çocukların hesabını verin. Çünkü Ülkü Ocakları’nın eğitim faaliyetlerine saldıran koro olarak hepiniz PKK’nın mensuplarına, uzantılarına ve sembollerine sahip çıkıyorsunuz. Bu da sizin şerefinizin ayarını gösterir!

Yaşasın Ülkü Ocakları… Yaşasın ki Türk milleti kıyamete kadar varlığını sürdürsün.

Editör: Arda Erden