Ülkü Ocaklı gençten TEKNOFEST'te derece

Atatürk Havalimanında düzenlenen İstanbul Havacılık, Uzay ve Teknoloji Festivali TEKNOFEST’e vatandaşlar yoğun ilgi gösterirken dereceye giren yarışmacılar da büyük mutluluk yaşadı. Sevindiren haberlerden birisi de Gaziantep Ülkü Ocaklarından geldi.

Google Haberlere Abone ol
Ülkü Ocaklı gençten TEKNOFEST'te derece
26.09.2021 17:01

Ülkü Ocakları Gaziantep İl Başkanlığı ortaöğretim teşkilatında görev yapan Hasan Can Kılıçparlar TEKNOFEST'te düzenlenen robot yarışmasında 2. Oldu.

Robot yarışmasında dereceye girerek 2. olan Hasan Can Kılıçparlar'ın başarısı Ülkü Ocakları Gaziantep İl Başkanlığı resmi sosyal medya hesaplarından "Gaziantep Ülkü Ocakları Ortaöğretim teşkilatımızdan Hasan Can Kılıçparlar #Teknofest robot yarışmasında Türkiye ikincisi olmuştur kendisini tebrik ediyoruz." ifadeleriyle duyuruldu.

Ülkü Ocakları Eğitim ve Kültür Vakfı Genel Başkanı Ahmet Yiğit Yıldırım da sosyal medya hesabından Hasan Can Kılıçparlar'ı tebrik etti.

Genel Başkan Yıldırım tebrik paylaşımında, "#TEKNOFEST Robot Yarışmalarında Türkiye 2'ncisi olan Ülkü Ocakları Gaziantep İl Başkanlığımızın Ortaöğretim Teşkilatından Hasan Can Kılıçparlar kardeşimi tebrik ediyor, başarılarının devamını diliyorum." ifadelerini kullandı.

Yorumlar