Ülküdaşlara Özel Cuma Mesajları: Birlik ve Beraberlik İçinde

"Cumanız mübarek olsun! Bozkurt yüreğiyle atan her bir Ülkücü kardeşimize, Türk milletinin birlik ve beraberliği için çaba harcayanlara, dualarımız sizinle. Rabbim, ülkemizi her türlü fitneden, kötülükten korusun. Hayırlı Cumalar!"

"Cumanız mübarek olsun! Gönlünde vatan sevgisiyle yanıp tutuşan tüm Ülkücü kardeşlerimize, bugün dualarımızda sizinle. Rabbim, milletimize birlik ve beraberlik içinde nice güzel günler nasip etsin. Hayırlı Cumalar!"

"Cumanız mübarek olsun! Türk milletinin kahraman evlatları, ülkücü hareketin güzide mensupları, dualarınızın kabul olması dileğiyle. Rabbim, ülkemize ve milletimize huzur ve bereket ihsan eylesin. Hayırlı Cumalar!"

"Cumanız mübarek olsun! Bozkurtlar gibi cesur, ülkücüler gibi dirayetli, Türk milleti gibi birlik ve beraberlik içinde geçen nice güzel cumalara. Dualarımız, Türk-İslam coğrafyasının huzuru ve selameti içindir. Hayırlı Cumalar!"

652E3E2Cc939F

Ülkücü Hareketten İlham Alan Cuma Mesajları

"Cumanız mübarek olsun! Ülkücü hareketin ilham kaynağı olan büyük liderlerimizin izinde, Türk milletinin birlik ve beraberliğine dua ediyoruz. Dualarımız, ülkemizin huzuru ve Türk-İslam coğrafyasının birliği içindir."

Ülkücü hareketin idealleri, Türk milletinin kalkınması ve birliği içindir. Dualarımız, bu güzel vatanın ve milletin geleceği için. Rabbim, yolumuzu aydınlatsın. Hayırlı Cumalar!"

Hayırlı Cumalar!" Ülkücü hareketin önderleri, Türk milletinin kahraman evlatları için yola çıkmıştır. Bu mübarek gün, ülkemizin yükselmesi ve milletimizin birliği için dua günüdür

Editör: Sema Ünal