Ünlü şarkıcı vasiyetini hazırladığını açıkladı!

Daha önce mesane ve böbrek kanserine yakalanan Gülay Sezer'e tatil için gittiği Bodrum'da rahim kanseri teşhisi kondu. Tedavi için İstanbul'a dönen Sezer, sağlık durumu hakkında konuştu. Rahim kanseri ameliyatı olacak olan Sezer, vasiyetini hazırladığını açıkladı.

Ünlü şarkıcı vasiyetini hazırladığını açıkladı! - Sayfa 1

Geçtiğimiz yıllarda iki kez kanserle mücadelesini kazanan, bir dönem çoklu organ yetmezliği tedavisi de gören Gülay Sezer, rahim kanserine yakalandı. Bodrum'dan İstanbul'a dönerek tedavisine başlayan şarkıcıdan açıklama geldi.

Ünlü şarkıcı vasiyetini hazırladığını açıkladı! - Sayfa 2

Milliyet gazetesinden Ali Eyüboğlu'nun, "Ameliyattan Önce Vasiyetini Hazırladı" başlıklı yazısı şöyle:

"Gülay Sezer'in üçüncü kez kansere yakalandığına dair yazımın çıktığı gün şarkıcının Okmeydanı Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nde tahlilleri yapıldı.

Ünlü şarkıcı vasiyetini hazırladığını açıkladı! - Sayfa 3

Aynı gün 'Magazin Noteri'nin canlı yayınında şarkıcıyla telefon bağlantısı yaptık. Bir haftaya kadar rahim kanseri ameliyatı olacağını anlatan Gülay, şunları söyledi:

Ünlü şarkıcı vasiyetini hazırladığını açıkladı! - Sayfa 4

"BEŞ CANIM DAHA VAR"

'Sevenlerim korkmasın, üzülmesin. Kanser konusunda bayağı deneyimliyim. Bu üçüncü kanserim. İki sene önce de çoklu organ yetmezliğini atlatmıştım. Henüz dokuz canımı tamamlamadım. Beş canım daha var. Sevenlerim dua etsinler benim için.'