Unutursam Fısılda nerede, ne zaman çekildi? Unutursam Fısılda filmi konusu ne, oyuncuları kimler?

Vizyona girdiğinde büyük ilgi gören Unutursam Fısılda filmi bugün ATV'de ekranlarında izleyici ile buluşuyor. Başrollerinde Işıl Yücesoy ve Hümeyra'nın rol aldığı Unutursam Fısılda filminin nerede ve ne zaman çekildi merak ediliyor. Ayrıntılar haberde.

Google Haberlere Abone ol
Unutursam Fısılda nerede, ne zaman çekildi? Unutursam Fısılda filmi konusu ne, oyuncuları kimler?
07.08.2021 13:13

Unutursam Fısılda filmi, bugün sinema severlerle buluşuyoruz. Çağan Irmak'ın yönetmenliğini ve senaryosunu yazdığı Unutursam Fısılda filmi konusu ve oyuncuları merak ediliyor. Bir dönem projesi olan filmin detayları haberde.

UNUTURSAM FISILDA FİLMİNİN KONUSU NEDİR?

Birbirlerinin tam zıddı olan Hatice ve Hanife iki kardeştir. Hatice, şarkı söyleme tutkusu olan ve hayatının, hayallerinin peşinden gitmeye meyillidir. Ablası Hanife de bir o kadar tutucu, içine kapanık birisidir. Bir gün kasabaya yeni gelen müzisyen Tarık'ın Hatice'yi keşfetmesi, aralarında başlayan büyük aşk ve Türkiye'nin starları olma hevesleri onları İstanbul'a kadar sürükler. Uzun bir sürenin ardından kaçtığı evine dönen Hatice de kendisinin dönmesini bekleyen ve geçmişte yaşananların hesabını soran ablası Hanife' yi karşısında bulur.

UNUTURSAM FISILDA NEREDE, NE ZAMAN ÇEKİLDİ?

2014 yılında gösterime giren Unutursam Fısılda filminin çekimleri İzmir'in Ödemiş ilçesinde Birgi mahallesi ve İstanbul'da gerçekleştirildi.

UNUTURSAM FISILDA FİLMİNİN OYUNCULARI KİMLER?

Hümeyra – Hatice/Ayperi
Işıl Yücesoy – Hanife
Köksal Engür – Erhan
Farah Zeynep Abdullah – Hatice/Ayperi (gençlik)
Kerem Bürsin – Erhan (gençlik)
Mehmet Günsür – Tarık (gençlik)
Gözde Cığacı – Hanife (gençlik)
Gürkan Uygun
UNUTURSAM FISILDA NEREDE ÇEKİLDİ?

Filmin çekimleri Ödemiş'in Birgi mahallesi ve İstanbul'da gerçekleştirildi.

Yorumlar