'Yakında Galatasaray' paylaşımı taraftarı heyecanlandırdı! Gerçek sonradan ortaya çıktı

Benfica'nın sol beki Nuno Tavares'in Instagram hesabı bilgisayar korsanları tarafından ele geçirildi ve "Yakında Galatasaray" şeklinde bir paylaşım yapıldı. Bu paylaşım sarı-kırmızılı taraftarları heyecanlandırdı. Olaydan sonra 21 yaşındaki futbolcunun hesabı askıya alındı.

Google Haberlere Abone ol
'Yakında Galatasaray' paylaşımı taraftarı heyecanlandırdı! Gerçek sonradan ortaya çıktı
19.02.2021 01:40

Benfica'nın sol beki Nuno Tavares'in Instagram hesabı bilgisayar korsanları tarafından ele geçirildi ve "Yakında Galatasaray" şeklinde bir paylaşım yapıldı. Bu paylaşım sarı-kırmızılı taraftarları heyecanlandırdı.

Galatasaray'da sözleşmesi sezon sonunda bitecek olan Marcelo Saracchi'nin boşluğunu doldurmak için sol bek arayışı sürerken. Portekiz'den bir paylaşım taraftarları heyecanlandırdı.


HESABI ASKIYA ALINDI
Benfica'nın 21 yaşındaki sol beki Nuno Tavares'in "Yakında Galatasaray" paylaşımı, Portekizli taraftarlar arasında da en çok konuşulan konulardan biri haline geldi. Kısa süre içinde genç futbolcunun hesabının başkaları tarafından ele geçirildiği açıklandı ve hesap askıya alındı.

Sporting altyapısından yetişen ve 2019'dan bu yana Benfica A takımında yer alan genç oyuncu, bu sezon 18 maçta oynarken 3 asist yaptı.

Etiketler Galatasaray
Yorumlar