Güçlü oyuncu kadrosuyla her cuma akşamı yayınlanan dizi Yalı Çapkını'nda bir veda yaşanıyor. Diziye sonradan Halis Ağa’nın yurt dışında yaşayan kızı Nükhet olarak dahil olan Binnur Kaya'nın ayrılacağı öne sürülüyor. 

BİNNUR KAYA AYRILACAK MI?

Birsen Altuntaş'ın haberine göre Nükhet karakteri, senaryo gereği sağlık sorunlarını çözmek için ayrılacak.

Binnur Kaya diziye 2. Sezonun başında Halis Ağa’nın yurt dışında yaşayan kızı Nükhet olarak dahil oldu. Karakterin ileriki bölümlerde tekrar diziye geri dönüp dönmeyeceği ise henüz bilinmiyor. 

9(28)

YALI ÇAPKINI DİZİSİNDE BU HAFTA NELER YAŞANACAK?

Ferit ve Seyran arasındaki buzlar erise de, Seyran çözmeleri gereken problemler olduğunu söyler. Halis Ağa'nın Hattuç ile evleneceğini açıklaması evde bomba etkisi yaratırken, ona en büyük destek torunu Ferit'ten gelir. Bu evlilik gerçekleşirse evdeki gücünü tamamen yitireceğini düşünen İfakat, kan donduran planları değerlendirmeye alır.

2(37)

Geçmişte yaşayamadıkları güzel günleri telafi etmek isteyen Halis Ağa ve Hattuç, evlilik sürecinde her şeyin usulüne göre hiçbir eksik olmadan ilerlemesin ister. Kazım ise halasının verdiği bu kararla neye uğradığını şaşırır. Seyran'ın kıymetini daha iyi anlayan Ferit, onu her konuda destekleyip etrafında pervane olur. Pelin ile Kaya arasında ise beklenmedik gelişmeler yaşanır. Nişan günü Hattuç'u Kazım'dan istemek Ferit'e düşerken, Hattuç'un mehir olarak istediği şey herkesi şok eder.

Kaynak: Haber Merkezi