Yalnız Kurt dizisi ne zaman başlıyor belli mi? Yalnız Kurt dizisi oyuncuları kimler fragman izle

Kurtlar Vadisi hayranları merakla ATV ekranlarında yeni başlayacak Yalnız Kurt dizisini bekliyor. Yıllardır Kurtlar Vadisi dizisinin ekrana dönmesi beklenirken yapımcı Osman Sınav Yalnız Kurt ile ekranlara dönüyor. Yalnız Kurt dizisinin ilk fragmanı da yayınlandı. Peki, Yalnız Kurt ne zaman başlıyor belli mi? Yalnız Kurt oyuncuları kimler, konusu ne? İşte dizi hakkında detaylar...

Magazin
Haber Girişi:
Son Güncelleme:
Google Haberlere Abone ol
Yalnız Kurt dizisi ne zaman başlıyor belli mi? Yalnız Kurt dizisi oyuncuları kimler fragman izle

ATV'de yeni başlayacak Yalnız Kurt dizisi merakla bekleniyor. ATV ekranlarında yeni başlayacak olan dizinin fragmanında Türkiye tarihine damga vurmuş cinayetlerin yer alması dikkat çekti. Kurtlar Vadisi gibi gündemdeki olayları işlemesi beklenen dizi Osman Sınav imzası taşımakta. Peki Yalnız Kurt ne zaman başlıyor, belli mi? Yalnız Kurt oyuncuları kimler, konusu ne?

YALNIZ KURT NE ZAMAN BAŞLAYACAK?

Yeni başlayacak Yalnız Kurt dizisi Osman Sınav imzasını taşıyor ve dizinin ne zaman başlayacağı henüz açıklanmadı. Ancak tanıtım fragmanında “Çok Yakında” ifadelerinin yer alması Aralık ayında seyirciyle buluşma ihtimalinin yüksek olduğunu gösterdi.

YALNIZ KURT HAKKINDA

Yalnız Kurt dizisi Osman Sınav'ın yapımcılıoğında hayata geçen aksiyon ve dram türündeki televizyon dizisidir.

Yalnız Kurt, Sinegraf yapım şirketi tarafından yapılıyor. Dizi, Golyat'a karşı verilen mücadelenin destansı hikayesini ekrana taşıyor. Ayrıca dizi, Türkiye'nin geçmiş dönem darbeleri, cinayetleri, anarşi ve terör olaylarını ele alıyor. Toplumsal kırılmaların ışığında iyilerle kötüler arasında amansız mücadele ve yakın tarihteki dönüm noktaları da ekrana taşınacak.

YALNIZ KURT OYUNCULARI KİMLER?

Murat Han
Polat Bilgin
Gökhan Soylu
Deniz Evin
Cihan Ünal
Hasan Deniz Yaran
Kürşat Alnıaçık
Damla Colbay
Yaprak Medine

YALNIZ KURT DİZİSİ FRAGMANI

Yorumlar