Yalnız Kurt Mira kimdir, gerçek ismi ne? Yalnız Kurt Mira nereli kaç yaşında?

Osman Sınav imzalı atv'nin yeni dizisi Yalnız Kurt dizisi bu akşam ilk bölümü ile izleyici karşısına çıkıyor. Hikayesi ve oyuncu kadrosu ile dikkat çeken dizinin Mira karakteri ile ilgili aramalar yapılıyor. Peki, Yalnız Kurt Mira kimdir? Yaprak Medine kaç yaşında, nerelidir?

Magazin
Haber Girişi:
Son Güncelleme:
Google Haberlere Abone ol
Yalnız Kurt Mira kimdir, gerçek ismi ne? Yalnız Kurt Mira nereli kaç yaşında?

Osman Sınav'ın yeni dizisi Yalnız Kurt ATV ekranlarında yayınlanmaya başladı. Yalnız Kurt dizisi oyuncu kadrosu ile de dikkatleri üzerine çekmeyi başardı. Dizinin başrollerinde Hasan Denizyaran, Cihan Ünal ve Damla Colbay yer alıyor. Dizide Mira karakterini canlandıran oyuncunun kim olduğu izleyiciler tarafından merak ediliyor. Peki, Yalnız Kurt Mira kimdir? Yaprak Medine kaç yaşında, nerelidir?

YAPRAK MEDİNE KİMDİR, KAÇ YAŞINDA?

Yalnız Kurt dizisinde Mira karakterini Yaprak Medine adlı genç oyuncu canlandırmaktadır. Mira karakterini oynayan Yaprak Medine dizi sektöreünde adını Menajerimi Ara dizisi ile duyurmuştu.

Yaprak Medine

Yaprak Medine 1997 yılında İstanbul'da dünyaya geldi. 25 yaşındaki genç oyuncu reklam ve dizilerde sıkça rol almıştır.

Oyunculuk eğitimini yeni tamamlayan Yaprak Medine, Eti karam gurme reklamı gibi reklam filmleri ve bir kısa video film deneyiminden sonra 2020 yılında çekimlerine başlanan Menajerimi Ara dizisi Beren karakterini canlandırdı.

Rol Aldığı Film ve Diziler:

Menajerimi Ara (Beren, Tv dizisi 2020)

Gazapizm: Ölüler Dirilerden Çalacak (kısa Video Film, 2018)

 

Yorumlar