Yeni Hayat 2. yeni bölüm fragmanı yayınlandı | Kanal D Yeni Hayat ilk bölümde neler oldu?

Kanal D’nin yeni dizisi Yeni Hayat geçen hafta ekranlarda yerini aldı. Diziseverler, ilk bölümü ile tam not alan Yeni Hayat 2. yeni bölüm fragmanını merakla bekliyordu. Fragman yayınlandığı günden itibaren büyük ilgi ile karşılandı. Peki, Kanal D’nin yeni dizisi Yeni Hayat son bölümde neler oldu? İşte, 2. yeni bölüm fragmanı, ilk bölüm özeti ve diğer ayrıntılar…

Google Haberlere Abone ol
Yeni Hayat 2. yeni bölüm fragmanı yayınlandı | Kanal D Yeni Hayat ilk bölümde neler oldu?
10.09.2020 14:21

Başrollerinde Serkan Çayoğlu, Melisa Aslı Pamuk, Tayanç Ayaydın ve Nilperi Şahinkaya gibi sevilen oyuncuların bulunduğu Yeni Hayat 2. yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Dizi ilk bölümüyle kendine geniş bir hayran kitlesi edinirken, yeni bölümde neler olacağı da merak konusu olmuştu. Haberimizde, Kanal D’nin yeni dizisi Yeni Hayat 2. Bölüm, ilk bölüm ayrıntıları ve dizi hakkında merak edilenleri bir araya getirdik…

 2. BÖLÜM ÖZETİ

Adem, adım adım Yasemin’in Timur’dan kurtulmak için yaptığı kaçırılma planını çözmeye yaklaşmaktadır. Bu da Yasemin’in hatalar yapmasına ve yanlış kararlar almasına neden olmaktadır. Timur’un baskıcı tavrı da bunların üzerine eklenince Yasemin kendini iyice köşeye sıkışmış hissetmeye başlar.

Diğer taraftan Nevin de Adem ve yeni işi ile ilgili sorular sormaya başlamıştır. Maddi olarak rahat edeceklerini düşünürken bu yeni iş onun kocasını kıskanacağı bir hal almaya başlamıştır.  Zaman ilerledikçe Yasemin’in kaçış planındaki en büyük engel Adem olmaya başlar. Kunduzi de bu engeli ortadan kaldırmak için Adem’e kızı Ece ile bir mesaj yollar. Her şeyin sonunda Yasemin’in yapacağı hamle Adem ve onu yeni bir yola savuracaktır.

YENİ HAYAT 2. YENİ BÖLÜM FRAGMANI

İLK  BÖLÜMDE NELER OLDU?

Özel Kuvvetler’den ayrılmış Yüzbaşı Adem, karısı Nevin ve küçük kızları Ece’yle beraber mutlu bir hayat sürmektedir. Tek problem Adem’in uzun süredir işsiz olmasıdır. Yakın arkadaşı Bekir’in bulduğu iş ile aileye yeni bir hayatın kapıları aralanır. Adem'in tek yapması gereken, zengin ve saygın bir iş adamı olan Timur'un genç karısı Yasemin'i korumaktır. Adem için katıldığı onca tehlikeli operasyondan sonra bu iş neredeyse çocuk oyuncağı gibidir.

Nevin ise, nihayet rahata erecekleri için mutludur. Adem'in iş teklifini kabul etmesiyle, o ve ailesi, yabancısı oldukları, bambaşka bir dünyanın içine adım atarlar. Ancak, Timur’un karanlık dünyası ve Yasemin’in sakladığı sırlarla dolu bu dünyada hiçbir şey göründüğü gibi değildir. Adem bir yanda ailesi, diğer yanda korumakla yükümlü olduğu bu farklı kadın arasında hayatının en büyük sınavıyla karşı karşıya kalacaktır.

 

Yorumlar