Yılbaşında AVM'ler açık mı kapalı mı kaça kadar açık? 31 Aralık'ta 1 Ocak'ta AVM'ler kapalı mı?

1 Ocak Cumartesi günü pek çok işletme tatil olacak. Bu yıl da yılbaşında alışveriş merkezlerinde çalışma saatlerinde değişiklik yaşanacak. AVM'de alışveriş yapacak vatandaşlar "1 Ocak AVM'ler açık mı, kapalı mı? Yılbaşında AVM'ler çalışıyor mu? Yılbaşında alışveriş merkezleri kaçta açılacak? sorularına cevap aranıyor.

Gündem
Haber Girişi:
Son Güncelleme:
Google Haberlere Abone ol
Yılbaşında AVM'ler açık mı kapalı mı kaça kadar açık? 31 Aralık'ta 1 Ocak'ta AVM'ler kapalı mı?

Yılbaşına saatler kala 1 Ocak AVM'ler açık mı, kapalı mı? sorusuna cevap aranıyor. Yılbaşı alışverişi yapacaklar ise 31 Aralık'ta 1 Ocak'ta AVM'ler kapalı mı? internette araştırıyor. Alışveriş merkezleri genellikle saat 10:00-22:00 saatlari arasında hizmet vermektedir. Yılbaşı AVM çalışma saatlerinde değişiklik yaşanabiliyor. 

31 ARALIK'TA AVM'LER AÇIK MI?

31 Aralık resmi tatil olarak değerlendirilmiyor. Bu sebeple 31 Aralık Cuma günü yarım gün ya da tam gün tatil değildir. 31 Ocak'ta bu yüzden AVM'lerin aynı çalışma saatlerinde hizmet vermesi bekleniyor.

Yılbaşında AVM'ler

1 OCAK'TA AVM'LER AÇIK MI?

AVM'ler 1 Ocak yeni yılın ilk günü açık olacaklar. Alışveriş merkezleri genellikle 10:00-22:00 çalışma saatlerinde hizmet vermektedir. Yılbaşının ilk gününde 1 Ocak'ta AVM'ler daha geç açılabilmektedir. Bu sebeple gideceğiniz AVM'nin numarasına ulaşarak bu durumu öğrenebilirsiniz.

31 ARALIK YILBAŞI RESMİ TATİL Mİ?

31 Aralık resmi tatillerimiz arasında bulunmamaktadır. Dolayısıyla 31 Aralık Cuma günü yarım gün ya da tam gün tatil değildir. Ancak 1 Ocak resmi tatildir.

Yorumlar