Yıllar sonra gelen Mehmet Karahanlı itirafı! Kaleminin neden kırıldığı ortaya çıktı

Kurtlar Vadisi ilk serisinin efsane karakterlerinden Kılıç'ı canlandıran Attila Olgaç, verdiği bir röportajda çarpıcı açıklamalarda bulundu.

Yıllar sonra gelen Mehmet Karahanlı itirafı! Kaleminin neden kırıldığı ortaya çıktı - Sayfa 1

Dizide Polat Alemdar karakterine hayat veren Necati Şaşmaz'la ilgili tarikat haberleri çıktıktan sonra, "Hepimiz ayrılacaktık. Aldığımız paranın iki mislini verdiler, biz de kaldık.’’ diyen Olgaç, Zafer Ergin’in canlandırdığı Mehmet Karahanlı karakterinin ölümüyle ilgili dikkat çeken bir detay paylaştı.


Yıllar sonra gelen Mehmet Karahanlı itirafı! Kaleminin neden kırıldığı ortaya çıktı - Sayfa 2
Türk televizyon tarihine damga vuran dizilerin başında gelen Kurtlar Vadisi'nde Kılıç karakterine hayat veren Attila Olgaç, hem kendisi hem de diğer oyuncularla ilgili çok konuşulacak bir itirafta bulundu.

Yıllar sonra gelen Mehmet Karahanlı itirafı! Kaleminin neden kırıldığı ortaya çıktı - Sayfa 3

"HEPİMİZ AYRILACAKTIK"

Dizide Polat Alemdar karakterine hayat veren Necati Şaşmaz'la ilgili çıkan tarikat haberleri sonrası kadrodan ayrılmak istediklerini ifade eden Olgaç, kendilerine iki misli ücret teklif bu kararlarından vazgeçtiklerini belirtti.


Yıllar sonra gelen Mehmet Karahanlı itirafı! Kaleminin neden kırıldığı ortaya çıktı - Sayfa 4

Olgaç, yaptığı açıklamada "Hepimiz ayrılacaktık. Fakat geçim için yaşamak önemli. Kesenin ağzını açtılar, aldığımız paranın iki mislini verdiler. İki misli para alınca da yapılacak bir şey olmadı" ifadelerine yer verdi.