MHP Başçiflik Belediye Başkan Adayı Gürsel Bayram ile birlikte Başçiftliklilere hitap eden Yücel Bulut, “Biz biliyoruz ki, Başçiftlik’te kin ve garez olmaz. Biz biliyoruz ki, Başçiftlik’te rekabet uğruna husumet olmaz. Biz biliyoruz ki, Başçiftlik’te hiç kimse bir birini incitmez. Bu bilinçle buna göre adımlarımızı atmak suretiyle, demokratik yarış olduğunun bilinciyle seçim çalışmalarımızı yürüteceğiz” ifadelerini kullandı. Bir cenazede, bir iftar sofrasında, bir düğünde yan yana duracağımızı bilerek Gürsel Bayram ağabeyimizle birlikte Başçiftlik’i ilmek ilmek dokuyoruz. Bu vesileyle bütün adaylarımıza başarılar diliyorum. Başçiftlik’e, Karacaören’e bu güne kadar kimin emeği geçmiş ise şükranlarımı sunuyorum” ifadelerini kullandı.

BAŞÇİFTLİK’İN ÇEHRESİ DEĞİŞECEK

“Parti farkı gözetmeksizin bu millete kim kendisini vakfetmişsen Allah razı olsun” diyerek sözlerini sürdüren MHP Tokat Milletvekili Yücel Bulut, “1 Nisan tarihinde Gürsel Bayram ağabeyimizin başkan olması için hep birlikte mücadele vereceğiz. Gürsel Bayram, Ankara’da kamuda görev almış devlet terbiyesini bilen bir ağabeyimizdir. Bu topraklara büyük hizmetleri geçmiştir.  Belediye başkanı olduktan sonra da Başçiftlik’in, Karacaören’in çehresini değiştirecek bilgi ve birikime sahiptir” dedi.

HERKES EŞİT HİZMET ALACAK

Gürsel Bayram’ın duruşuyla, karakteriyle her düşünceden olan vatandaşlara hizmet verme noktasında ayrım yapmadan çalışacağını aktaran Yücel Bulut, “Bu güzel ilçemizin evlatları 31 Mart’ta Gürsel Bayram’ın etrafından birleşecek ve 1 Nisan sabahından itibaren Başçiftlik için çalışmaya başlayacaktır. Başkanımız her Başçiftlikli, her Karacaörenli ile beraber şehri yönetecek ve herkese eşit bir şekilde hizmet sunacaktır. Bir ve beraber olacağız, birlikte hareket edeceğiz” şeklinde konuştu.

BİRLİKTE YÖNETECEĞİZ

Anayasa Komisyonu Başkanı AK Parti Tokat Milletvekili Yücel Bulut’un ilçeye getirdiği hizmetlerden bahseden Yücel Bulut,  “El birliği içerisinde, sandıktan kim çıkarsa çıksın Başçiftlik’e hizmet getirmeye devam edeceğiz” dedi.

ŞÜKÜRLER OLSUN BAŞÇİFTLİK’E BAYRAM GELECEK

Başçiftliklilerin, MHP Adayı Gürsel Bayram’a büyük teveccüh gösterdiklerini belirten Bulut, “Şükürler olsun Başçiftlik’e Bayram gelecek diye hemşehrilerimiz slogan ürettiler, bizlere gönderdiler. Başçitflikliler sabırsızlıkla 1 Nisan tarihini ve Gürsel Bayram’ı kucaklamayı bekliyorlar. Adayımız hazırladığı broşürde projelerini aktarmış. Ben inanıyorum ki, bunları gerçekleştirecek ve daha nice yatırımlara imza atacaktır” diye konuştu.

KAYNAK SIKINTISI ÇEKMEDİK

Bulut, MHP’li belediyelerin kaynak sıkıntısı çekmediği, tüm istihaklarını aldıklarını ifade ederek, “Geride beş yılda 11 tane belediyeyi idare ettik. 3 tanesi ilçe belediyesi 8 tanesi belde belediyesi. Bugüne kadar bu belediyeler MHP’li diye tek bir kaynağı eksik kalmadı. MHP’nin hiçbir belediyesinde kaynak sıkıntısı yaşanmadı. Belediyenin almış oldukları tüm hizmetlerin bedellerini ödedi. Maaşların ödenmesinde sıkıntısı yaşanmadan bugüne geldi. Belediyeye gelen kaynaklar zayi edilmeden en çok hizmet eden belediyeler MHP'li belediyeler olmuştur. Başçiflik’in son kuruşuna kadar sahip çıkacağız. Gürsel Bayram ağabeyimiz 1 Nisan tarihinden itibaren belediye başkanlığına oturacak ve birbirinden güzel hizmetleri getirecek, projeleri hayata geçirecektir” diyerek açıklamasını tamamladı.

Editör: Haber Merkezi