Zuhal Topal'la Yemekteyiz 15 Kasım puan durumu belli mi? Zuhal Topal'la Yemekteyiz gün birincisi kim

TV8'de ekranlara gelen Zuhal Topal'la Yemekteyiz programı tüm hızıyla sürüyor. Zuhal Topal'la Yemekteyiz 15 Kasım puan durumu merak ediliyor. Zuhal Topal'la Yemekteyiz 15 Kasım puan durumu merak edilenler arasında. Programı sevenler ve programı izleyemeyenler Zuhal Topal'la Yemekteyiz puan durumu ve gün birincisini araştırıyorlar. İşte Zuhal Topal'la Yemekteyiz puan durumu detayları...

Google Haberlere Abone ol
Zuhal Topal'la Yemekteyiz 15 Kasım puan durumu belli mi? Zuhal Topal'la Yemekteyiz gün birincisi kim
15.11.2021 19:10

Zuhal Topal'la Yemekteyiz yeni haftanın ilk günü olan 15 Kasım puan durumu yoğun olarak araştırılıyor. Zuhal Topal'la Yemekteyiz yeni bölümünde heyecanlı anlar yaşanıyor. Zuhal Topal'la Yemekteyiz puan tablosu açıklandı mı? İşte Zuhal Topal'la Yemekteyiz 15 Kasım puan durumu...

ZUHAL TOPAL'LA YEMEKTEYİZ 15 KASIM PUAN DURUMU BELLİ Mİ?

Zuhal Topal'la Yemekteyiz 15 Kasım puan durumu açıklanmadı. Zuhal Topal'la Yemekteyiz Puan durumu gün birincisi belli olunca haberimize eklenecektir. 

Zuhal Topal'la Yemekteyiz 15 Kasım puan durumu

ZUHAL TOPAL'LA YEMEKTEYİZ 15-19 KASIM YARIŞMACILARI

Onur Özüyanık
Gaye Şengül
Sinem Aksu
İsmail Keskin
Beyza Yılmaz

ZUHAL TOPAL'LA YEMEKTEYİZ GEÇEN HAFTA KİM BİRİNCİ OLDU?

Zuhal Topal'dan ve yarışmacılardan toplamda 17 puan alan Canan Hanım haftanın beşincisi oldu. Bu hafta toplamda 22 puan alan Aylin Hanım haftayı 4. olarak tamamladı.

Haftanın üçüncüsü ise Sara Hanım oldu. Sara Hanım Zuhal Topal'da 6, diğer yarışmacılardan ise 17 puan aldı.

Haftanın birincisi ise Tanju Bey ve Berkay Bey seçildi. Berkay Bey 19 puan yarışmacılardan, 5 puan da Zuhal Topal'dan alırken; Tanju Bey ise Zuhal Topal'dan 6 yarışmacılardan ise 18 puan topladı. Böylece iki yarışmacı 15 bin TL'lik büyük ödüle kavuştu.

Yorumlar