Zuhal Topal'la Yemekteyiz hafta birincisi kim oldu? Zuhal Topal'la Yemekteyiz 19 Kasım kim kazandı?

TV 8'de yayınlanan Zuhal Topal'la Yemekteyiz programında haftanın son günü hafta birincisi merak ediliyor. Zuhal Topal'la Yemekteyiz kim kazandı? Zuhal Topal'la Yemekteyiz hafta birincisi kim? merak ediliyor. Haftanın son programında İsmail Keskin hünerlerini sergiledi. Zuhal Topal'la Yemekteyiz programında bugün birinci olacak kişi 15 bin TL'nin sahibi oluyor. Zuhal Topal'la Yemekteyiz hafta birincisi bu sebeple önemli.

Magazin
Haber Girişi:
Son Güncelleme:
Google Haberlere Abone ol

Hafta içi her gün TV 8'de yayınlanan Zuhal Topal'la Yemekteyiz programı yoğun ilgi görmeye devam ediyor. Zuhal Topal'la Yemekteyiz hafta birincisi kim oldu? merak edilen sorulardan. Zuhal Topal'la Yemekteyiz programında 5 yarışmacıdan biri 15 Bin TL'nin sahibi olacak. Peki Zuhal Topal'la Yemekteyiz'i kim kazandı? 

ZUHAL TOPAL'LA YEMEKTEYİZ 15 BİN TL'LİK BÜYÜK ÖDÜLÜN SAHİBİ KİM OLDU?

Zuhal Topal'la Yemekteyiz'de bu haftanın birincisi olan isim henüz açıklanmadı. Zuhal Topal'la Yemekteyiz'de haftanın kazanan ismi merak ediliyor. Yarışma programında kazanan isim kısa süre sonra haberimizde yerini alacak. 

Zuhal Topal'la Yemekteyiz

ZUHAL TOPAL'LA YEMEKTEYİZ BU HAFTA YARIŞMACILARI KİMLER?

Onur Özuyanık

Beyza Yılmaz

Sinem

Gaye

İsmail Keskin

ZUHAL TOPAL'LA YEMEKTEYİZ İSMAİL KİMDİR?

Kendi gününde hararetli bir 2.5 saat ve yorum dakikaları geçirecek olan İsmail Keskin yayınlanan fragmanda verdiği cevaplarla getgin bir izlenim ortaya koydu. Özellikle Gaye ve Sİnem Hanım'ın eleştirilerine yüksek perdeden ifadeler kullanan İsmail'in gün sonundaki puanları da merak konusu haline geldi.

24 yaşında

1 yılık evli

İstanbul da yaşıyor

2 yıllık aşçılık bölümü mezunu

Sunumlara çok önem veriyor

Masa düzenine karşı çok hassas

Sakin bir yapısı var

.

 

Yorumlar