2021 MSB kura listesi açıklandı mı? PERTEM işçi alımı kura sonuçları belli oldu mu?

MSB PERTEM işçi alımı için başvuru yapan pekçok kişi yapılan kura sonuçlarının belli olup olmadığını merak ediyor. MSB PERTEM 2 bin 533 işçi alımı ilana çıkmış ve başvuru süreci 8 Temmuz'da sona ermişti. Peki, 2021 MSB kura listesi açıklandı mı? Detaylar haberde...

Genel
Haber Girişi:
Son Güncelleme:
Google Haberlere Abone ol
2021 MSB kura listesi açıklandı mı? PERTEM işçi alımı kura sonuçları belli oldu mu?

Milli Savunma Bakanlığı'nda (MSB) çalışmak isteyenlerin başvurduğu PERTEM sonuçlarının açıklanıp açıklanmadığını sorguluyor. 2 bin 533 işçi alımı için  yapılan kura çekilişi dün gerçekleştirildi. Bu ilana başvuru yapanlar, PERTEM işçi alımı kura sonuçları sorgulama ekrananını araştırıyor. MSB işçi alımı kura sonuçları ekranı üzerinden yayınlanan listeler TC Kimlik Numarası ile sorgulanabiliyor.

Yeni bir iş imkanı olarak MSB işçi alımı ilanına başvur yapanlar için sonuçlar belli oldu.

MSB (Milli Savunma Bakanlığı) Pertem işçi alımı için başvuruların tamamlanması sonrası gözler kura çekimine çevrilmişti. Takvime göre, (MSB) 2 bin 533 işçi alımını kura yöntemiyle dün tamamlandı. Kura çekimleri 28 Temmuz saat 10:30'da noter huzurunda gerçekleşti.

Noter huzurunda canlı olarak yapılacak olan MSB Pertem işçi alımı kura çekilişi T.C. kimlik numarası ile sorgulanabiliyor.
Kura sonucunda belirlenen sözlü veya uygulamalı sınava girmeye hak kazanan adayların listesi, MSB'nin internet sitesinden ilan edilecek.

KURA ÇEKİLİŞ EKRANI İÇİN TIKLAYIN

Yorumlar