Milliyetçi Hareket Partisi’nin "2024'e Doğru, Diyar Diyar Anadolu" temasıyla başlatılan mahalli idareler seçimlerine hazırlık çalışmaları devam ediyor. İzmir’de MHP Genel Başkan Yardımcısı Feti Yıldız’ın Divan Başkanlığında gerçekleştirilecek olan toplantıyı, Genel Sekreter Yardımcısı Tamer Osmanağaoğlu, Genel sekreter yardımcısı Bahadır Bumin Özarslan, MYK Üyesi Ali Uçak ve MYK Üyesi Burak Pehlivan tarafından yönetilecek.

Manisa, Aydın, Muğla, Denizli, Uşak, Burdur ve İzmir Bölge Milletvekilleri, Bölge MYK ve MDK Üyeleri, Belde, İlçe ve İl Başkanları, Belde, İlçe ve İl yönetim kurulu Üyeleri, İl Disiplin kurulu Başkan ve Üyeleri, ilçe ve il çalışma Grupları, Belde, ilçe ve İl Belediye Başkanları, İl Genel ve Belediye Meclis Üyelerinin katılımı ile 22 Ekim Pazar Saat 12.00’de İzmir Balçova Termal Otel’de yapılacak.

Yerli ve milli üretilen GÖKBEY, ATAK-2, KAAN hepsi onu kullanıyor: Dünya bunu konuşuyor! Japonların ağzı açık kaldı Yerli ve milli üretilen GÖKBEY, ATAK-2, KAAN hepsi onu kullanıyor: Dünya bunu konuşuyor! Japonların ağzı açık kaldı

Toplantının gündemi ve hedefinde; Siyaset ve ülke gündemindeki hususların değerlendirilmesi, yerel seçimlere dönük tematik proje ve hedeflerin hakkında görüş alışverişi, Mart 2024 tarihinde gerçekleştirilmesi planlanan 14. Olağan Büyük Kurultay'la ilgili hazırlıkların ele alınmasın gibi konu başlıkları yer alıyor.