25 yıl işçisi olduğu belediyeye MHP'den başkan seçildi, bir ilki başardı

Bayburt'un Gökçedere beldesinde belediyede 25 yıl işçi olarak çalışan Yavuz Bakır, belediye başkanı seçildi. Gökçedere'de, MHP'li bir belediye başkanı ilk kez görev yapacak.

25 yıl işçisi olduğu belediyeye MHP'den başkan seçildi, bir ilki başardı - Sayfa 1

Bayburt'un Gökçedere beldesinde belediyede 25 yıl işçi olarak çalışan Yavuz Bakır, belediye başkanı seçildi. Gökçedere'de, MHP'li bir belediye başkanı ilk kez görev yapacak.


1 6
25 yıl işçisi olduğu belediyeye MHP'den başkan seçildi, bir ilki başardı - Sayfa 2

Gökçedere Belediyesinde 25 yıl boyunca şoförlük ve iş makinesi operatörlüğü yapan Yavuz Bakır, Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) başkan adayı olarak 31 Mart yerel seçimlerine girdi. Bakır, en yakın rakibine 83 oy fark atarak uzun yıllar hizmetinde bulunduğu belediyenin başkanı olarak seçildi.


2 6
25 yıl işçisi olduğu belediyeye MHP'den başkan seçildi, bir ilki başardı - Sayfa 3

İLK KEZ MHP'Lİ BAŞKAN YÖNETECEK

Tarihinde ilk kez MHP'li bir başkanın yöneteceği beldede Başkan Bakır, partisi adına da bir ilki gerçekleştirmiş oldu. Yavuz Bakır yaptığı açıklamada, 1994 yılında Gökçedere Belediyesine şoför olarak girdiğini ve aradan 5 dönem geçtiğini söyledi. 


3 6
25 yıl işçisi olduğu belediyeye MHP'den başkan seçildi, bir ilki başardı - Sayfa 4

"ZAMAN GELDİ ŞOFÖR OLARAK ÇALIŞTIM"

Belediyede çalıştığı süre boyunca verilen görevleri layıkıyla yerine getirdiğini buna istinaden halkın da teveccüh gösterdiğini ifade eden Bakır, "1994 yılında girdiğim belediyede zaman geldi operatörlük yaptım. Zaman geldi şoför olarak çalıştım. 31 Mart 2019 tarihinde yapılan seçimlerde de belediye başkanlığına MHP'den aday olmuştum. ve halkımızın da teveccühüyle belediye başkanı olarak seçildim. İnşallah onlara layık olmaya çalışacağım" dedi. 


4 6