03:00 Ekonomi • Bugün 03:00

Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Vedat Işıkhan, milyonların merakla beklediği asgari ücret görüşmleriyle ilgili açıklama yaptın. Bakan Işıkhan, "11 Aralık’ta 2024 yılı asgari ücret seviyesini belirlemek üzere komisyon toplantılarımıza başlayacağız. Süreci işçi ve işveren temsilcilerimiz ile birlikte uzlaşma ve mutabakat arayışıyla hassasiyetle yürüteceğiz” dedi.

02:40 Güncel • Bugün 02:40

Sosyal medya platformlarında mülteciler üzerinden algı operasyonuna girişen ve Ankara Cumhuriyet Başsavcılığı'nın başlattığı soruşturma kapsamında yapılan siber araştırma sonuçları ve dijital materyal incelemeler sonucu kişilerin yazışmaları soruşturma dosyasına yansıdı. Yabancı düşmanlığını körüklemek için düğünü bile malzeme eden şüphelilerin “Suriyeliler düğün yaptı güzel propaganda çıkarırız” ifadesi dikkat çekti.

02:20 Yaşam • Bugün 02:20

Meteoroloji Genel Müdürlüğü yeni raporunu yayımladı. Buna göre hafta başında yağışlar yeniden etki göstermeye başlayacak, sıcaklıklar daha da düşecek. İşte detaylar...

02:00 Dünya • Bugün 02:00

GKRY'nin Chevron ile Doğu Akdeniz'de doğal gaz çıkarmak için anlaştığı iddia edildi.

01:40 Dünya • Bugün 01:40

Fransa'de Nice kentinin bağlı olduğu Alpes-Maritimes Valiliği, Gazze'de ateşkes ve barış sağlanması talebiyle yarın kentte düzenlenmesi planlanan gösteriye, "kamu düzenini bozma riski taşıdığı" gerekçesiyle yasak getirdi.

01:20 Genel • Bugün 01:20

Dilan Polat'ın "Şampiyonlar Ligi" adıyla paylaştığı fotoğrafta yer alan fenomenler hakkında soruşturma başlatılmış ve yurt dışına çıkış yasağı getirilmişti. Fotoğraftaki 12 fenomenin mal varlıklarına el konuldu. Öte yandan haklarında 4 ayrı suçtan soruşturma başlatılan Tayyar Öz ve Özlem Öz çiftinin de mal varlıklarına el konuldu.

01:00 Güncel • Bugün 01:00

İstanbul Güngören'de ilginç bir olay yaşandı. 5 katlı binanın 4. katında yaşayan iki kardeş, evlerinin her odasına ses sistemi kurarak komşuları çıldırttı. Gürültüden usanan vatandaşlar evlerini satışa çıkardı. Gelen şikayetler üzerine kardeşler hakkında adli işlem başlatıldı. Bina sakinleri ise yaşadıkları kabusu şöyle anlattı

00:44 Genel • Bugün 00:44

Banka Müdürü Seçil Erzan'ın Fatih Terim Fonu vurgununda yeni bir mağdur daha ortaya çıktı. Erzan'a 2016-2023 yılları arasında 600 bin dolar kaptırdığını söyleyen Çorlu Belediyesi Zabıta Amiri Hüseyin Eligül, görevinden alındı.

00:41 Genel • Bugün 00:41

Dilan Polat'ın "Şampiyonlar Ligi" notuyla paylaştığı fotoğraftaki fenomenler ve güzellik merkezi sahiplerinin mal varlıklarına el konulması gündemdeyken, güzellik merkezi sahibi Selin Ciğerci ve eski eşi Gökhan Çıra hakkında da flaş bir gelişme yaşandı.

00:40 Dünya • Bugün 00:40

ABD'nin sponsorluğunda soykırıma girişen İsrail'in sır gibi sakladığı belgeler deşifre oldu. 'Eriha duvarı' kod adlı 40 sayfalık belgelerde Hamas'ın baskınına ilişkin ayrıntılı planların, İsrail tarafından tam 1 yıl önceden bilindiğini ortaya çıkaran The New York Times'ın haberi gündeme bomba gibi düştü.

Reklam Bloğu
Takım O Av P
  Şamp. Ligi
  UEFA
  Düşme Hattı
Takım O Av P
  Şamp. Ligi
  UEFA
  Düşme Hattı
Takım O Av P
  Şamp. Ligi
  UEFA
  Düşme Hattı
Takım O Av P
  Şamp. Ligi
  UEFA
  Düşme Hattı
Takım O Av P
  Şamp. Ligi
  UEFA
  Düşme Hattı