Ada Masalı dizisi nerede çekiliyor? Ada Masalı dizisinin konusu ne, oyuncuları kimler?

Star TV'nin yeni projesi ‘Ada Masalı' dizisi seyircisiyle buluşmak için gün sayıyor. Ayça Ayşin Turan ve Alp Navruz’un başrollerinde yer aldığı Ada Masalı dizisi yaz aylarına damgasını vuracak gibi. Ay Yapım’ın imzalı dizinin senaryosunu ise Yeşim Çıtak ve Yelda Eroğlu kaleme alıyor. Dizi severler, Ada Masalı'nın nerede çekildiğini ne zaman başlayacağını merak ediyor.

Google Haberlere Abone ol
Ada Masalı dizisi nerede çekiliyor? Ada Masalı dizisinin konusu ne, oyuncuları kimler?
03.06.2021 13:29

Star TV'nin yeni dizisi ‘Ada Masalı’'nın yeni tanıtımı yayınlandı. Çok yakında izleyicisinin karşısına çıkcak dizi şimdiden ilgi uyandırmaya başladı. Romantik bir hikayenin anlatılacağı dizi yaz aylarının en çok konuşulacak yapımlarından biri olması bekleniyor.  Yönetmenliğini Ali Bilgin üstlendiği Ada Masalı dizisinin konusu, oyuncuları ve ne zaman başlayacağı merak edilenler arasında yer alıyor.

ADA MASALI DİZİSİ NE ZAMAN BAŞLIYOR?

Ada Masalı dizisi, ilk bölümüyle 15 Haziran Salı günü saat 20.00'de Star'da izleyicisinin karşısına çıkacak.

Yaz akşamları seyirciyi televizyonlarının başından alıp büyülü bir ada atmosferine götürecek olan Ay Yapım’ın yeni yaz dizisi ‘Ada Masalı’nın tanıtımı yayınlandı. Ayça Ayşin Turan ve Alp Navruz’un başrollerini paylaştığı dizinin yayınlanan tanıtımında, şehir hayatını seven ‘Şehirden başka bir yerde yaşayamam, kendimi kaybedecek kadar da âşık olamam’ diyen Haziran (Ayça Ayşin Turan) ile arazisini satmaya ikna etmeye geldiği doğma büyüme adalı olan Poyraz’ın (Alp Navruz) hikayesine dair ipuçları veriliyor.

ADA MASALI DİZİSİ NEREDE ÇEKİLİYOR?

Gazeteci Birsen Altuntaş, Ada Masalı dizisinin çekim yerini duyurdu. Ada Masalı dizisi İzmir'in Sığacık ilçesinde çekiliyor.

adamasalı

ADA MASALI DİZİSİNİN KONUSU NEDİR?

Çok farklı iki karaktere sahip olan Haziran (Ayça Ayşin Turan) ve Poyraz'ın (Alp Navruz) yollarının kesişmesiyle doğacak aşklarını konu alan Ada Masalı, herkesi ekran başına kilitleyecek.

adamasalı

ADA MASALI DİZİSİ OYUNCULARI KİMLER?

Başrollerinde; Ayça Ayşin Turan ve Alp Navruz’un yer aldığı dizinin güçlü oyuncu kadrosunda İpek Tenolcay, Nihan Büyükağaç, Bülent Çolak, Cem Anıl Kenar, Beril Pozam, Özge Demirtel, Rami Narin, Eylül Ersöz ve Bedia Ener gibi usta ve genç isimler birlikte yer alıyor.

Dizinin yönetmenliğini Ali Bilgin üstlenirken senaryosunu ise Yeşim Çıtak ve Yelda Eroğlu kaleme alıyor.

Yorumlar