Arka Sokaklar 610. bölüm CANLI İZLE! Kanal D ile Arka Sokaklar son bölüm tek parça full izle!

Bir ekran klasiği haline gelen Arka Sokaklar'ın yeni bölümü bu akşam seyircisiyle buluşuyor. Yılbaşı nedeniyle 2 haftalık aranın ardından ekranlarda olacak dizinin yeni bölümde Rıza Baba evinin önünde vuruluyor. Seyirciler ise bu heyecanlı anları kaçırmamak için Kanal D ile Arka Sokaklar 610. bölüm canlı izleme seçeneklerini sorguluyor.

Magazin
Haber Girişi:
Son Güncelleme:
Google Haberlere Abone ol
Arka Sokaklar 610. bölüm CANLI İZLE! Kanal D ile Arka Sokaklar son bölüm tek parça full izle!

Yıllardır Kanal D ekranlarında yayınlanan Arka Sokaklar'ın yeni bölümünde izleyenleri şoke eden gelişmeler yaşanacak. Başrollerinde Zafer Ergin, Özgür Ozan, Şevket Çoruh, Oya Okar, İlker İnanoğlu ve Ozan Çobanoğlu'nun yer aldığı Arka Sokaklar 610. Bölümü canlı izlememek için link bilgileri sorgulanıyor.

ARKA SOKAKLAR 610. BÖLÜM CANLI İZLEMEK TIKLAYIN...

ARKA SOKAKLAR 610. BÖLÜMDE NELER OLACAK?

Samir’in kaldığı hapishaneden gelen bir haber ekibimizi ve İlyas Albay’ı şoka uğratır. Harekete geçen İlyas Albay kendisini tehlikeli bir konuma sokarken ekibimizi de peşinden sürükler. Uyuşturucu alışverişine devam eden Amerikalıların intikam almak için son bir planı daha vardır.

Veli isimli tekinsiz bir adam, önce kağıtçı Kudret’in eşi Nuran’a, ardından da Kudret’e saldırır. Polislerimiz izini kaybettiren Veli’yi bulmalıdır. Ekibimiz Veli’yi ararken aradaki husumetin sebebini öğrenmeye çalışacaklardır.

Arka Sokaklar yeni bölümü ile 14 Ocak Cuma akşamı saat 20.00'da Kanal D’de...

 

Yorumlar