Türkçe Düşün
İstanbul
P.AZ BULUTLU
32°
Adana
Adıyaman
Afyonkarahisar
Ağrı
Amasya
Ankara
Antalya
Artvin
Aydın
Balıkesir
Bilecik
Bingöl
Bitlis
Bolu
Burdur
Bursa
Çanakkale
Çankırı
Çorum
Denizli
Diyarbakır
Edirne
Elazığ
Erzincan
Erzurum
Eskişehir
Gaziantep
Giresun
Gümüşhane
Hakkari
Hatay
Isparta
Mersin
İstanbul
İzmir
Kars
Kastamonu
Kayseri
Kırklareli
Kırşehir
Kocaeli
Konya
Kütahya
Malatya
Manisa
Kahramanmaraş
Mardin
Muğla
Muş
Nevşehir
Niğde
Ordu
Rize
Sakarya
Samsun
Siirt
Sinop
Sivas
Tekirdağ
Tokat
Trabzon
Tunceli
Şanlıurfa
Uşak
Van
Yozgat
Zonguldak
Aksaray
Bayburt
Karaman
Kırıkkale
Batman
Şırnak
Bartın
Ardahan
Iğdır
Yalova
Karabük
Kilis
Osmaniye
Düzce
Türkgün Astroloji En sinsi 4 burç! Sırrınızı verirken bir daha düşünün…

En sinsi 4 burç! Sırrınızı verirken bir daha düşünün…

Hepimizin çevremizdekilere temkinli yaklaştığı zamanlar vardır. Belki de en yakın iş arkadaşınıza, işten ayrılana kadar başka işler için görüşmeler yaptığınızı söylemiyorsunuz. Ya da belki de eşiniz için bir hediye ararken internet geçmişinizi temizliyorsunuz. Bunlar küçük ve iyi niyetli yapılan eylemlerdir. Ancak, bazı insanların yılanlardan daha sinsi olduğu soğuk ve acı bir gerçektir ve bunun astrolojiyle bir ilgisi olabilir.

2 Dakika
OKUNMA SÜRESİ
En sinsi 4 burç! Sırrınızı verirken bir daha düşünün…

İşte az sinsi olandan en sinsisine kadar dört burcu sizler için derledik.

TERAZİ BURCU

Terazi burçları, diğer hava grubu burçlar gibi, iletişim konusunda uzmandırlar; ancak bazen gizli bir amaçları olabilir.

Astrolog Tara Bennet, "Terazi tarafından temsil edilen Teraziler her şeyi tartar. Aldatıldıklarını hissederlerse, sinsi tarafları ortaya çıkar," diyor. "Eylemlerini ve sözlerini dikkatlice ayarlayarak, başkalarını manipüle ederler."

Ancak, Terazi burcu arkadaşınızın düzenli olarak sinsi davranışlarda bulunmasını beklemeyin. Birincisi, onlar çatışmayı veya dramı sevmezler. Ayrıca, entrika çevirmeden çoğu durumla başa çıkabilirler.

"Terazi burcunun insanlarla iletişim becerisi, gizliliğe ihtiyaç duymayacak kadar iyidir," diyor profesyonel astrolog Lisa Gordon.

BALIK BURCU

Bennet, "Balık burcunun dış görünüşü tatlı ve aydınlıktır, ama aslında karanlık bir yanı vardır" diye uyarıyor.

Tıpkı Yengeçler gibi, onlar da doğal olarak empatiktirler ; öyle ki çoğu zaman başkalarının duygularını alırlar ve gerçeklikle kendi hayal dünyalarını birbirine karıştırırlar.

Astrolog Virginia Castiglione, "Tehlikelidirler çünkü kendilerine yalan söylemeyi de başarırlar; öyle ki, aslında hiçbir yanlış yapmadıklarına inanırlar," diye açıklıyor.

Yani, yalan ağlarına dolanarak başkalarına zarar verdiklerinin farkında olmasalar da, çevresindekilere zarar verebilir. Sinsi bir Balık burcuyla uğraşırken içgüdülerinize güvenin: Size yaklan söylediklerini düşünüyorsanız, muhtemelen haklısınızdır.

İKİZLER BURCU

İkizler burcunun "yetenekli iletişimciler" olduğunu söyleyen Bennet, İkizler burcunun "hızlı düşünen ve tatlı dilli" olduğunu da ekliyor. Bu onlar için şanslı bir durum çünkü burçların sosyal dedikoducuları olarak, çoğu zaman zorunluluktan dolayı gizlice hareket etmek zorunda kalıyorlar.

"Birbirlerinden hoşlanmayan iki arkadaş grubu, küs olan iki favori teyzeleri olur," diyor Honigman. "Yani iki tarafı birden idare etmezlerse birçok insan üzülebilir."

Özellikle İkizler burcuyla yakın arkadaş veya partnerseniz, onunla etkileşime girdiğinizde tetikte olmanız önerilir.

Astrolog Katherine Metcalf, "Konuşma yetenekleri vardır ve herkesin inanabileceği hikayeler yaratabiliyorlar" diye uyarıyor.

AKREP BURCU

Bir Akrep ile uğraşırken hiçbir şey göründüğü gibi değildir. Astrolog Crescent, "Hareket gezegeni olan Mars tarafından yönetilirler, ancak bu daha pasif bir şekilde gerçekleşir" diyor. "Akrepler sahne arkasında en iyi şekilde çalışırlar - sessizce hareket etmenin vücut bulmuş halidirler."

Aynı zamanda Akrepler koruyucu, ölçülü ve başkalarına karşı güvensizdir. Gordon, "Bu, onlara gizlice hareket etmenin hayatta bir araç olarak gerekli olduğunu hissettirir," diyor.

Ayrıca kolayca sinirlenirler ve düzenli olarak intikam almaya çalışırlar - bu yüzden bir Akrep sizi yakalamaya çalıştığında, onları hiçbir şey durduramaz.

Tıpkı yeryüzündeki temsilcisi akrep gibi, bu burcun da iğnesi yakıcıdır.

Yorumlar
* Bu içerik ile ilgili yorum yok, ilk yorumu siz yazın, tartışalım *
Bakan Kacır: Büyük markaların ülkemize girişini sağlıyoruz

Bakan Kacır: Büyük markaların ülkemize girişini sağlıyoruz