Benim Kocam Yapmaz filmi nerede çekildi? Benim Kocam Yapmaz filminin konusu ne, oyuncuları kimler?

Benim Kocam Yapmaz filmi, FOX TV'de seyircisiyle buluşuyor. Oyuncu kadrosunda Merve Sevi, Çağkan Çulha ve Nurseli İdiz gibi isimlerin yer aldığı filmmin bazı ayrıntıları merak ediliyor. Film severler, Benim Kocam Yapmaz ne zaman ve nerede çekildiğini araştırıyor. 

Google Haberlere Abone ol
Benim Kocam Yapmaz filmi nerede çekildi? Benim Kocam Yapmaz filminin konusu ne, oyuncuları kimler?
14.09.2021 19:22

Yönetmenliğini Bora Onur’un yaptığı, Benim Kocam Yapmaz filmi yeniden izleyicisinin karşısına çıktı. İzleyenlere keyifli anlar yaşatacak projeyle ilgili ayrıntılar araştırılıyor. Çok sayıda ünlü imin yer aldığı Benim Kocam Yapmaz filminin oyuncuları ve konusu merak ediliyor. 

BENİM KOCAM YAPMAZ FİLMİNİN OYUNCULARI KİMLER?

Benim Kocam Yapmaz filminin oyuncu kadrosunda Merve Sevi, Çağkan Çulha, Nurseli Idiz, Şeyla Halis, Kimya Gökçe Aytaç, Wilma Elles ve Orçun Kaptan’ın yer alıyor.

BENİM KOCAM YAPMAZ FİLMİNİN KONUSU NEDİR?

Benim Kocam Yapmaz filminde; Örnek gösterilen bir evliliği olan Selvi'nin, kocasının sadakatinden zerre şüphesi yoktur. Ta ki bir kaza yüzünden kocası Sami'nin hastaneye kaldırıldığını öğrenene kadar! Kocasının kaza sırasında yalnız olmadığını öğrenir. Yaşadıkları kötü tecrübeler yüzünden hiç bir erkeğe güvenmeyen Selvi'nin çatlak ailesi, gerçeği öğrenmek için Sami'nin peşine düşer ve başları belaya girer.

BENİM KOCAM YAPMAZ FİLMİ NE ZAMAN, NEREDE ÇEKİLDİ?

İzleyenleri ekran başına toplamayı başaran Benim Kocam Yapmaz filmi İstanbul'un çeşitli semtlerinde çekildi. Film 2021 yılında çekildi.

Yorumlar