Beşiktaş, devre arasında kadrosunu güçlendirmek amacıyla Paris Saint-Germain'in yetenekli orta saha oyuncusu Cher Ndour'u transfer etmeyi planlıyor. 19 yaşındaki futbolcu, siyah-beyazlı takım tarafından sezon sonuna kadar kiralanmak isteniyor.

REKABET KIZIŞIYOR: BEŞİKTAŞ İLE BRAGA ARASINDA YARIŞ!

L'equipe'in haberine göre Beşiktaş, Cher Ndour için rekabeti sıklaştıracak. Portekiz temsilcisi Braga da genç oyuncunun transferi için mücadele edecek.

LUİS ENRİQUE'NİN PLANINDA YER ALIYOR MU?

Sezonun ikinci yarısında PSG'nin kadro düşüncelerine uymayan Ndour için Beşiktaş beklemeye geçti. Oyuncunun geleceği, Fransız kulübünün alacağı karara bağlı olarak şekillenecek.

BEŞİKTAŞ BAŞKANI HASAN ARAT, PSG İÇİN NE DEMİŞTİ?

Beşiktaş Jimnastik KulübüBaşkanı Hasan Arat, Paris Saint-Germain ile prensip anlaşmasına vardıklarını açıklamıştı.

Arat sosyal medyadan yaptığı duyuruda, "Bugün Paris Saint-Germain FC ve Avrupa Kulüpler Birliği Başkanı, kıymetli arkadaşım Sayın Nasser Al-Khelaifi ile Doha’da bir araya gelerek, Beşiktaş JK ve Paris Saint-Germain FC arasında futbolcu transferi konusunda prensip anlaşmasına vardık. Anlaşmamız, Gençlik Gelişim Merkezi (Futbol Akademi) ve antrenman merkezi konularında geniş çaplı işbirliğini de kapsıyor." ifadelerini kullandı.

Editör: Ferhat Erdemir