Bu cuma BİM’de yaz koleksiyonları ön plana çıkıyor. Plaj giyimi ile çocuklarınızın denizde ve kumda oynaması için kullanışlı çok fazla ürün BİM’e geliyor. 24 Mayıs BİM aktüel ürünler, kaçırılmayacak cazip fiyatlı ürünleri ile müşterilerini bekliyor. Daha fazla aktüel ürün detayına erişmek isterseniz detaylar haberimizde.

YAZ AYLARINA ÖZEL ÜRÜNLER BİM’DE!

Deniz, kum, Güneş tatili yapmadan önce BİM’e uğramayı unutmayın. 600 kg taşıma kapasitesine sahip Intex Excursion şişme bot 6.999 TL’den satılıyor. Devamında 4 kişilik 480 kg taşıma kapasitesine sahip Seahawk şişme bot 5.499 TL’den satılıyor. Bahçe ve plaj şemsiyesi 8 tek ürününde 599 TL fiyat öne çıkıyor.

2-741

ÇEYİZİNİZE YA DA EVİNİZE ALMAYI UNUTMAYIN

24 Mayıs BİM aktüel ürünlerde süpürgeden, Türk kahvesi makinesine, ütüden, bahçe mobilyalarına kadar aranan çoğu ürün sizleri bekliyor. Fırsatları sakın kaçırmayın.

1-894

ÇOCUKLAR PLAJDA RENGARENK OLACAK

Çocuklar çin plaj ürünleri ya da eşyaları bu haftanın aktüel ürünleri arasında yer alıyor. Deniz yatakları, kolluklar ve daha pek çok ürün 24 Mayıs BİM aktüel ürünlerde bulunuyor.

4-412

MUTFAK ÜRÜNLERİNDE UYGUN  FİYATLAR

Mutfak ürünlerinde çerezlik seti, sufle kapları, saklama kapları gibi ürünler göz dolduruyor. Hem çeyiz için uygun hem de mutfağında eksik parçası olan hanımların tamamlayacağı ürünler BİM’de!

5-258

PLAJ GİYİMİ SADECE ÇOCUKLARA ÖZGÜ DEĞİL

Plaj giyiminde cazip fiyatlı ürünler arasında yetişkinlerinde seçenekleri bulunuyor. Deniz şortları ve parmak arası terlikler, mayolar, sapkalar ve güneş gözlükleri raflarda yerini almak için hazırlanıyor.

3-5426-190

Kaynak: Haber Merkezi