Bir Zamanlar Çukurova 91. bölüm FULL İZLE | Bir Zamanlar Çukurova 92. bölüm fragmanı var mı?

ATV reyting rekorları kıran dizisi Bir Zamanlar Çukurova'nın 91. bölüm izle ekranı paylaşıldı. Bir Zamanlar Çukurova yeni bölüm Fragmanda Uğur'un "Niyetin Demir'e bedel ödetmekse, ben de varım!" sözleri dikkatleri üzerine çekti. İşte Bir Zamanlar Çukurova 91. bölüm fragmanı izle detayı ve tüm gelişmeler...

Google Haberlere Abone ol
08.04.2021 17:43

Bir Zamanlar Çukurova 91. bölümde flaş gelişmeler yaşanıyor! Hilal Altınbilek ve Murat Ünalmış'ın başrollerini paylaştığı ve büyük izleyici kitlesine sahip Bir Zamanlar Çukurova dizisinde sürpriz bir gelişme yaşandı. İşte Bir Zamanlar Çukurova izle detayları...

BİR ZAMANLAR ÇUKUROVA 91. BÖLÜM FRAGMANI İZLE

BİR ZAMANLAR ÇUKUROVA CANLI İZLE

BİR ZAMANLAR ÇUKUROVA 91. BÖLÜMDE NELER OLACAK?

Bir Zamanlar Çukurova 92. bölüm fragmanı bugünkü yeni bölümün ardından yayınlanacak Dizide yeni bölümde neler yaşanıyor? Annesinin mektuplarının ortaya çıkmasının ardından, Adana'ya veda etmeye hazırlanan Fikret, giderayak mektupların duvarları donattığını görür! Çocuk kalbini onarmaya çalışırken, annesinin evlilik dışı ilişki yaşadığını tüm Çukurova'ya ilan edilmiştir! Yenildiğini kabul eder ama hem çocuk kalbini hem Müjgan'a olan aşkını alıp gitmek çok zordur!

FEKELİ VE LÜTFİYE DOSTLUKLARINI SAVAŞI ÖNLEMEK İÇİN KULLANABİLECEK Mİ?

Demir'in şehri donatan mektuplarını görmeye giden Fekeli ve Lütfiye savaşın henüz bitmediğini anlar! Demir konuyu kapatmıştır, Fikret de gitmiştir ama Lütfiye Fekeli'yi yalnız bırakmamaya karar verir. Çünkü Müjgan'ın Züleyha nefreti ile karşılaşır ve Şermin'den öğrendiklerinin doğru olduğunu anlar.

ÜMİT SEVDA'YA "BEN SENİN KIZINIM" DİYOR!

Züleyha ve Demir'in hem işte hem aşkta örnek çift haline gelmeleri Ümit'in intikam ateşini körükler. Aslında bambaşka bir intikam için girdiği Fikret'in oyununda, şimdi de aşk için intikam vaktidir! Ancak bu intikama giden yolda, zamanı gelmeden bir itirafta bulunur. Onu Demir'den uzak durması için tekrar uyarmaya gelen Sevda'ya "Ben senin kızınım" der!

GAFFUR YERSİZ YURTSUZ KALIYOR!

Saniye evden kovunca, huğlarda kalıyorum diyen ama küçük konağa yerleşen Gaffur'un oyunu ortaya çıkıyor! Çıkmakla kalmıyor, herkes durumdan haberdar olunca olaylar büyüyor. Gaffur'un huğlarda bile yeri kalmıyor. Üstelik bu kez Saniye de ondan temelli vazgeçiyor!

BİR ZAMANLAR ÇUKUROVA SON BÖLÜMDE YAŞANANLAR

Demir, uzun zamandır peşinde olduğu gizli düşmanı ile karşı karşıyadır! Babasının, sahipsiz bir kadına saldırdığını, kadını küçücük bir çocukla birlikte acımasızca sokakta bıraktığını iddia eden düşman Fekeli'nin yeğeni olarak tanıdığı Fikret'tir! Fikret'in yıllardır beklediği karşılaşma, eşit olmayan şartlarda gerçekleşmiştir ama nihayetinde karşı karşıya olan iki kardeştir.

Damarlarında aynı kan akan ve birbirinden ölesiye nefret eden iki genç adam, şimdi kozlarını ölesiye paylaşacaktır. Üstelik hesaplaşma, Fikret'in yıllardır her gün hatırladığı o yağmurlu geceden başlayacaktır.

 

Yorumlar