Bir Zamanlar Çukurova ne zaman final yapacak? Bir Zamanlar Çukurova final tarihi beli oldu mu?

Üç sezondur ATV ekranlarında ilgiyle takip edilen dizilerinden biri olan Bir Zamanlar Çukurova'nın yeni bölümü perşembe akşamları seyircisi ile buluşmaya devam ediyor. Murat Ünalmış, Kerem Alışık, Hilal Altınbilek, Nazan Kesal gibi oyuncuların rol adlığı Bir Zamanlar Çukurova ne zaman final yapacağı merak ediliyor.

Google Haberlere Abone ol
Bir Zamanlar Çukurova ne zaman final yapacak? Bir Zamanlar Çukurova final tarihi beli oldu mu?
10.06.2021 22:45

Perşembe akşamları izleyicisi buluşan Bir Zamanlar Çukurova dizisinin final yapacağı iddiası sosyal medyada dillendirilmeye başlandı. Dizinin yeni bölümünde Sevda kızını korumak için, her şeyi göze alır. Konaktan para alıp, onu İstanbul'a götürecektir. Dizinin sıkı takiçileri ise Bir Zamanlar Çukurova final tarihi beli oldu mu diye araştırıyor.

ATV'nin ilgiyle takip edilen dizilerinden biri olan Bir Zamanlar Çukurova için önemli bir iddia ortaya atıldı. 

bir zamanlarçukurova

BİR ZAMANLAR ÇUKUROVA FİNAL Mİ YAPIYOR?

Murat Ünalmış, Kerem Alışık, Hilal Altınbilek, Nazan Kesal ve Furkan Palalı gibi ünlü oyuncuları buluşturan dizinin yeni sezonda da devam edeceği öğrenildi. Adana'da çekilen dizinin yeni bir değişiklik olmazsa 100. bölümde sezon finali yapması planlanıyor. 

birzamanlarçukurova

 BİR ZAMANLAR ÇUKUROVA YENİ BÖLÜMDE NELER OLACAK?

Sevda kızını korumak için, her şeyi göze alır. Konaktan para alıp, onu İstanbul'a götürecektir. Ama işler planlandığı gibi gitmeyince, Sevda için de zor günler başlayacaktır.Demir için de Züleyha için de artık Sevda, yuvalarını dağıtmak için gizli planlar yapan bir düşmandır! Ailenin büyüğü olarak gördüğü saygıyı kaybedip bir yabancıya dönüşecektir!

Yorumlar