Çakallarla Dans 5 oyuncuları kim, konusu ne? Çakallarla Dans 5 filmi ne zaman, nerede çekiliyor?

Seri şekilde ilerleyen Çakallarla Dans fiminin beşincisi bu akşam sinema severlerle buluşuyor. Başrollerinde Şevket Çoruh, İlker Ayrık, Timur Acar ve Murat Akkoyunlu yer aldığı filmin ayrıntıları seyirciler tarafından merak ediliyor. Peki, Çakallarla Dans 5 filmi ne zaman, nerede çekiliyor?

Magazin
Haber Girişi:
Son Güncelleme:
Google Haberlere Abone ol
Çakallarla Dans 5 oyuncuları kim, konusu ne? Çakallarla Dans 5 filmi ne zaman, nerede çekiliyor?

Murat Şeker'in hem yönetmenliğini üstlendiği hem de senaryosunu kaleme aldığı Çakallarla Dans 5 filmi bu akşam saat 22.00'de atv ekranlarında yayınlancak. Birçok ünlü ismin rol aldığı filmin ayrıntıları merak konusu oldu. Seyirciler ise Çakallarla Dans 5 filmi konusu nedir, oyuncuları kimler? sorularına yanıt arıyor.

ÇAKALLARLA DANS 5 OYUNCULARI KİMLER?

Şevket Çoruh - Kayınço Gökhan
İlker Ayrık - Muhasebeci Servet
Timur Acar - Köfte Necmi
Murat Akkoyunlu - Del Piero Hikmet
Didem Balçın - Fatma
Hande Katipoğlu - Tavşan Zeynep
Hakan Bilgin - Hüseyin Abi
Ceyhun Yılmaz - Adem
Şebnem Dönmez - Müjgan
Naz Çağla Irmak - Leyla
Uraz Kaygılaroğlu - Sinan
Ali Barkın - Pıtırcık

ÇAKALLARLA DANS 5 FİLMİ NE ZAMAN, NEREDE ÇEKİLDİ?

2018 yılında vizyona giren Çakallarla Dans 5'in çekimleri İstanbul'un farklı semtlerinde gerçekleşti.

ÇAKALLARLA DANS 5 FİLMİ KONUSU NEDİR?

Çakallarla Dans 5, şartı tahliye ile salınan çakallar grubunun yasağı delip atıldıkları maceraları konu ediyor. Hâkim karşısına geçen çakallar grubu birbirlerine 100 metre uzak kalma şartıyla tahliye olur. Fakat bu durum ekip için hiç de kolay değildir. Bu sırada Kayınço Gökhan'ın hayatı aldığı haberle bambaşka bir hal alır. Gökhan, yıllar önce yaşadığı tek gecelik bir ilişkiden çocuğu olduğunu öğrenir. Üstelik kızı Leyla, zengin ve züppe bir çocuk olan Sinan ile birliktedir. Gökhan henüz bir kızı olduğuna alışamamışken bir de Sinan'ı öğrenince deliye döner. Böyle bir çocuğun kızı ile olmasını gururuna yediremeyen Gökhan Sinan'la Leyla'yı ayırmaya karar verir. Bunu tek başına yapamayacağını anlayan Gökhan çakallar grubundan yardım ister. Yasağı delip bir araya gelen ekip Kayınço'nun kızını kurtarmak için eğlenceli bir maceraya atılır.

 

 

Yorumlar