Fatih Terim Mete Kalkavan'a ne dedi? Gerçek ortaya çıktı

Galatasaray'ın, Atiker Konyaspor ile deplasmanda berabere kalmasının ardından Fatih Terim, sahaya girip Mete Kalkavan'a bir şeyler söylemişti. İşte Fatih Terim'in söyledikleri...

Fatih Terim Mete Kalkavan'a ne dedi? Gerçek ortaya çıktı - Sayfa 1

Galatasaray'ın, Atiker Konyaspor ile deplasmanda berabere kalmasının ardından Fatih Terim, sahaya girip Mete Kalkavan'a bir şeyler söylemişti. Herkes Fatih Terim'in Konyaspor maçıyla ilgili bir şeyler söylediği kanaatindeydi. Oysa gerçek başkaydı.


1 8
Fatih Terim Mete Kalkavan'a ne dedi? Gerçek ortaya çıktı - Sayfa 2

Spor Toto Süper Lig'de Galatasaray, Atiker Konyaspor ile deplasmanda 0-0 golsüz berabere kalmış ve şampiyonluk yolunda ağır bir yara almıştı. Maçın bitiş düdüğüyle birlikte sahaya giren teknik direktör Fatih Terim, hakem Mete Kalkavan'ın yanına gitmişti.


2 8
Fatih Terim Mete Kalkavan'a ne dedi? Gerçek ortaya çıktı - Sayfa 3

Fatih Terim'i dinlemekle yetinmişti: Fatih Terim sahaya girmiş ve maçın hakemi Mete Kalkavan'a bir şeyler söylemişti. Ancak deneyimli hakem, Fatih Terim'i dinlemekle yetinmişti. Spor kamuoyu, Terim'in Mete Kalkavan'a neler dediğini merak etmişti.


3 8
Fatih Terim Mete Kalkavan'a ne dedi? Gerçek ortaya çıktı - Sayfa 4

Gerçek bambaşka çıktı: Olayı izleyen herkes Fatih Terim'in Konyaspor maçıyla ilgili bir şeyler söylediği kanaatindeydi. Oysa gerçek başkaydı.


4 8