Game of Thrones nasıl izlerim? GOT 8. yeni sezon nasıl izlenir?

Game of Thrones nasıl izlerim? bugünün en çok merak edilen konuları arasına girdi. Uzun zamandır beklenen GOT 8. yeni sezon ilk bölüm, 14 Nisan Pazar günü saat 21.00'da yurt dışında yayınlandı. İlk bölümün yayınlanmasının ardından 24 saat sonra da Türkiye'de izlenebilecek. Buz ve ateşin savaşına sahne olacak Game of Thrones, 8. yeni sezonu izlemek isteyen GOT hayranları yoğun bir şekilde GOT 8. yeni sezon nasıl izlenir? araştırıyor. Peki, GOT 8. yeni sezon nasıl izlenir?

Game of Thrones nasıl izlerim? GOT 8. yeni sezon nasıl izlenir?
20.05.2019 09:00

GOT 8. yeni sezon nasıl izlenir? Game of Thrones hayranları için bugünün en kritik sorusu bu oldu. 7 sezondur dünya çapında fırtınalar estiren, milyarlık bütçesi, eşsiz görsel efektleri ve bir o kadar da sürükleyici konusuyla bir fenomen haline gelen GOT, en büyük savaşa sahne olan bir sezonla final yapacak. Game of Thrones hayranları uzun zamandır 8. sezonun başlamasını bekliyordu. Pek çok yerde dizinin yayın saatine doğru geri sayımlar yapıldı. Televizyon tarihinin en büyük bütçeli ve en çok hayrana sahip yapımı olma konusunda iddiasını sürdüren GOT'un 8. yeni sezon ilk bölümü yurt dışında 14 Nisan akşamı yayınlandı. üzerinden 24 saat geçince de Türkiye'de yayınlanması bekleniyor. Dizinin yayın saatini sabırsızlıkla bekleyen takipçiler ise bir yandan da Game of Thrones nasıl izlerim? araştırması yapıyor. Peki, GOT 8. yeni sezon nasıl izlenir? İşte merak edilen o sorunun yanıtı...

GOT 8. yeni sezon nasıl izlenir?

Ateş ve buzun, yaşamla ölümün savaşına sane olacak GOT 8. yeni sezon aynı zamanda Game of Thrones'in final sezonu olacak. Dizinin yayınlanacağı tarih yapımcısı olan HBO tarafından ilan edilmişti. 14 Nisan akşamı 21.00'da yurt dışında yayınlanan GOT 8. yeni sezon ilk bölümün 24 saat sonra da Türkiye'de Digiturk beIN SERIES SCI-FI HD kanalından yayınlanması bekleniyor. GOT 8. yeni sezon izlemek için Digiturk üyesi olmanız gerekiyor. Alttaki linkten üyelik işlemlerini tamamlayabilir ve Game of Thrones'u yayınlandığı anda izleyebilirsiniz.

GAME OF THRONES İZLE

GOT Şifresiz yayımlayan kanal var mı?

GOT 8. yeni sezon Digiturk kanalında şifreli olarak yayınlanacak. GOT şifresiz yayımlayan kanal bulunmuyor. 

 

 

Yorumlar